لطفا موارد زیر را باد دقت بخوانید و در صورت موافقت، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنید.

  1. ثبت‌نام ریالی از روی سایت ویژهٔ ساکنین ایرانه، رفقای ساکن خارج کشور باید لطف کنند معادل دلاری‌ش رو پرداخت کنند و در صورت ثبت‌نام ریالی، نزدیکتر می‌تونه ثبت‌نام رو یک‌طرفه کنسل کنه و ادعای خسارت کنه. (حالا نه به این شدت ولی لطفا این کار رو نکنید)
  2. در صورت انصراف ۴۸ ساعت پیش از شروع کلاس‌ها، ۲۰ درصد از شهریه کسر و باقی عودت خواهد شد. در صورت انصراف بعد از دو جلسه، مبلغ ۵۰ درصد از شهری کسر و مابقی عودت داده خواهد شد. در صورت انصراف پس از سه جلسه، متأسفانه نمی‌تونیم وجهی رو برگردونیم. (پس کلاس رو ادامه بدید که شرمنده نشیم)
  3. برای ثبت‌نام کلاس‌هایی که نیاز به تعیین سطح دارند، در صورت ثبت‌نام در کلاس بدون تعیین سطح، نزدیکتر می‌تونه مانع ورود فرد به اون کلاس بشه و در صورت نیاز مبلغی از شهریه کسر کنه.
  4. برای این که روی ماهتون رو ببینیم، دانشجوها باید وب‌کم خودشون رو روشن نگه دارند، تا بتونیم ارتباط تصویری داشته باشیم (که برای دیوار درس ندیم) مگر برای شرایطی ویژه (بیماری .. ) با اطلاع قبلی. در غیر این صورت آموزگار می تونه به صلاحدید خودش تصمیم بگیره. (فکر کنید کلاس حضوریه دیگه، اونجا که نمی‌شد خاموش کرد تصویر رو).
    4. ویدئوی کلاس‌های برای نظارت به کلاس‌ها ضبط می‌شود و در صورت صلاحدید شخص معلم می‌توان در اختیار زبان‌آموزان قرار گیرد.
  5. ما به آموزش انسانی معتقدیم و فکر می‌کنیم نباید در نزدیکتر، نژادپرستی، جنسیت‌زدگی و هرگونه صحبت و رفتار تبعیض‌آمیزی وجود داشته باشه و متاسفانه نمی‌تونیم میزبان چنین کسانی باشیم و در صورت بروز، شورای آموزگاران در ارتباط با حضور یا عدم حضور فرد تصمیم می‌گیرن.
  6. بحث‌کردن در نزدیکتر آزاده چون فکر می‌کنیم به رشد ما کمک می‌کنه ولی توهین و تمسخر نزدیکتری‌ها نباید در اونها جایی داشته باشه (چه دانشجو، چه آموزگار). اگر براتون اتفاق افتاد، حتما ما رو خبر کنید.
  7. انتشار هرگونه محتوای صوتی و تصویری از کلاس ها (اعم از محتوای درسی، گفت و گوها، اسکرین شات های بی اذنِ سابق از استاد و از سایرِ زبان آموزان و …) نه تنها به موجب قواعد عمومی قراردادها و قوانین و مقررات ناظر به مالکیت فکری موجبِ مسئولیت انتشار دهنده است، بلکه فرد منتشر کننده از حضور و ادامه ی کلاس محروم گشته و الباقی شهریه ی او مسترد نخواهد شد.