مسئولیت اجتماعی مدرسهٔ زبان نزدیکتر

بزرگترین و مهم‌ترین هدفی که ما در نزدیکتر برای خودمون تعریف کردیم، در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت و مناسب در اختیار همگان، بدون محدودیت مکانیه. حالا که اینترنت این فرصت طلایی  آموزش در دسترس و ارزان رو به ما داده، گفتیم  شاید به اندازهٔ خودمون بتونیم  گامی کوچک به سوی برقراری عدالت   آموزشی برداریم. بی‌شک  در این مسیر روی کمک شما حساب خواهیم کرد که هیچ گره‌ای به تنهایی باز نخواهد شد.

اگر دوست‌دارید کنار نزدیکتر باشید با ما تماس بگیرید. در صورت تمایل به کمک نقدی، می‌تونید مبلغ مورد نظرتون رو به   شماره کارت 622106121111937 به نام مصطفی شالچی نزد بانک پارسیان واریز نمایید و رسید آن را در واتس‌اپ به شمارهٔ ۰۹۱۹۳۲۴۴۴۵ ارسال کنید.

در ادامه اقداماتی که تاکنون در حال انجام آن هستیم رو با شما در میون می‌ذاریم:

۱. بورس تحصیلی

در هر کدام از کلاس‌های عمومی که ما برگزار می‌کنیم حتما جایی برای دوستانی که توانایی پرداخت هزینه رو ندارند هست. فرم زیر رو کافیه پر کنید و دلایلتون رو به ما توضیح بدید و در صورت صلاحدید مستنداتی هم همراهش بفرستید تا ما بررسی کنیم. شما می‌تونید درخواست بورسیهٔ کامل، یا پرداخت قسمتی از شهریه یا کمک به نزدیکتر در ازای شرکت در کلاس‌ها رو داشته باشید.
ما به ترتیب اولیت‌ها بر اساس بررسی‌های به عمل اومده و توان خودمون  سعی می‌کنیم  پاسخ درخواست‌ها رو بدیم.

۲. موسسه نوید زندگی کوشا واقع در سیستان و بلوچستان

این مرکز  تلاش داره تا در  ساعاتی مشخص، آموزش رایگان در اختیار کودکان  محروم قرار بده. مدرسهٔ آنلاین نزدیکتر  در قسمت آموزش زبان با این مرکز همکاری می‌کنه. کلاس‌های ما با ارائهٔ دو کلاس زبان انگلیسی ویژهٔ کودکان به شکل آزمایشی آغاز شده. پس از حصول از نتیجهٔ موردنظر و برطرف کردن کم و کاستی ‌ها تلاش می‌کنیم تا تعداد کلاس‌ها رو افزایش بدیم.

ما ترجیح دادیم به معلمان داوطلبمون هم پرداخت داشته باشیم ولی نه به اندازهٔ کلاس‌های معمولی بلکه ۵۰ درصد پرداختی‌های معمولمون. 

نشانی مرکز: زاهدان بلوار کشاورز
کشاورز ۶روبروی پمپ بنزین داخل کوچه سمت چپ موسسه نوید زندگی کوشا

مسئول هماهنگی: خانم شهنوازی 09150142972

3. انجمن کمک به پناهجویان فارسی زبان Nouvel Horizon

انجمن Nouvel Horzion که در پاریس مستقره به پناهجویان فارسی زبان مقیم فرانسه کمک می‌کنه تا زبان فرانسه رو یاد بگیرن تا بتونن زودتر جذب جامعه بشن و شروع به کار بکنن. همکاری ما به درخواست انجمن به نام Nouvel Horizon یک کانال یوتوب ایجاد کرده و کتاب Rendez-vous en France v توسط مصطفی شالچی در آن تدریس می‌شود.

کانال یوتوب  انجمن Nouvel Horizon

اخبار مربوط به مسئولیت اجتماعی نزدیکتر