مریم شکری

  • مدرس زبان انگلیسی
  • امتیاز: 5 از 11 رای

درباره استاد

سلام

من مریم هستم. از وقتی که یادمه، همیشه تو عالم بچگی و نوجوونی خودمو یه "معلم" تصور می‌کردم که با عشق تدریس می‌کنه و با شاگرداش رفیقه. این خیال‌پردازی‌ها، هشت سال پیش محقق شد و الان هشت ساله که من یه معلمم که با عشق تدریس می‌کنه و با شاگرداش رفیقه :)

بی‌اغراق من واقعاً زبان‌آموزانم رو مثل دوستان خودم می‌دونم که با یه هدف مشترک، سر ساعت مشخص و تو روزای معین آنلاین می‌شیم، حال و احوال می‌کنیم و بعد "یادگیری" رو شروع می‌کنیم! چیزهایی که بلدم رو به زبان‌آموزانم یاد میدم و خیلی چیزها هم ازشون یاد می ‌گیرم. تو این هشت سال، خیلی زیااااد از زبان‌آموزانم آموختم و خیلی خوشحالم که شغل جذاب معلمی به من فرصت اینو داده که با آدم‌های زیادی آشنا بشم، ازشون بیاموزم و در مسیر یادگیری زبان انگلیسی مثل یک رفیق کنارشون باشم و سعی کنم سختی‌های راه رو تسهیل کنم.

یه چیز دیگه هم بگم و اون اینکه، واسه اینکه زبان‌آموزانم رو بهتر درک کنم، تصمیم گرفتم خودم هم یادگیری یک زبان جدید رو شروع کنم! این شد که تو سی و اندی سالگی، یادگیری زبان فرانسوی رو شروع کردم و اعتراف می‌کنم که سخته، پر از ترس از اشتباه کردن و استرسه، گاهی ناامیدکننده‌س و سرعتم هم کنده چون وقت زیادی ندارم واسه تمرین و درس خوندن! القصه.. سر کلاس زبان فرانسوی، من یه شاگرد متوسط یا حتی متوسط رو به پائینم ولی دارم ادامه میدم به هرحال، چون هم دوست ندارم این لذت یادگیری رو از خودم دریغ کنم و هم می‌خوام حواسم باشه همیشه که زبان‌آموزها با چه چالش‌هایی مواجه هستن.

اینا رو گفتم که بگم: نترسید! مسیر یادگیری زبان جدید، گاهی خیلی سخت و ناامیدکننده می‌شه! حتی ماها که خودمون معلمیم هم مستثنا نیستیم از این قضیه و برای ما هم سخته اما مهم اینه که شروع کنیم، و بدونیم که قرار نیست همه چیز همیشه آسون باشه ولی در عوض خیلی شیرینه و اون سختی‌های مسیر، به شیرینیش می‌ارزه. اصلاً اگه قرار بود آسون باشه که همه چند تا چند تا زبان بلد بودن ؛)

سحر جهانیان1401/6/27

5

من بودن در کلاس مریم بسیار لذت بردم بسیار فرا گرفتم ، به جد میگم واقعا یاد گرفتم، تمام ساعات کلاس برنامه ریزی شده بود و در عین حال کلاس اصلا خسته کننده نبود و متوجه نمیشدم چطوری زمان میگذره. فضای کلاس بسیار دوستانه بود مهم تر از اینکه هیچ مقایسه ای بین من و فرد دیگری صورت نگرفت و بچه ها همگی با هم دوست شدیم و همین باعث شد بدون ترس مکالمه را ادامه بدم و هر جا که اشتباه داشتم استاد خیلی خیلی دوستانه اصلاح می کردند.

مهسا رفیع زاده1401/9/7

5

من کلاس های خانم شکری رو شرکت کردم فضای کلاس خیلی دوستانه هست و ایشون باعث شدن ترس من از صحبت کردن بریزه و اشتیاقم برای کلاس بیشتر بشه. یه نکته ی خیلی مهم اینکه کلاس منفعلانه نیست، همه درگیر می شن که این خیلی خوبه.

سارا رحمتی1401/9/13

5

من واقعا از کلاس خانم شکری راضی ام ، امیدوارم همیشه و در همه جا موفق باشند

سما فتح العلومی1401/9/13

5

با عرض سلام و احترام من در کلاس استاد مریم بودم کلاسی بسیار شاد بود و استاد مریم با تمام صبر و حوصله تدریس بسیار عالی دارن و جوابگو تمام سوالات هستن استاد مریم و کلاس شون بسیار عالی هست با تشکر

سونیتا سراب‌پور1401/10/4

5

عالی با حوصله و مهربون

معصومه رمضانی1402/7/16

5

من سه ترم با خانم مریم شکری کلاس داشتم. ایشون همیشه شاد و پرنشاط بودند و در اهمیت دادن به دانشجو برای یادگیری و فهماندن مطالب بهش بسیار جدی و پیگیر و دلسوز بودند. اول‌ها استرس و ترس داشتم اما با شناختی که پیدا کردم اشتیاقم برای ادامه دادن یادگیری زبان و پیش بردن هدفم روزبه‌روز بیشتر شد. من با وجود شاغل بودن و این‌که کمی قبل از ساعت کارگاه کارم تموم می‌شد، همیشه با شوق منتظر شروع کلاس بودم و اصلاً خستگی رو حس نمی‌کردم و اون روز برام لذت‌بخش‌تر بود. امیدوارم هرجا هستند شاد و تندرست باشند و رسالتشون‌و عالی‌تر از دیروز به سرانجام برسونند و همیشه خوش بدرخشند. سپاس ویژه هم دارم از همراهان «نزدیک‌تر» که این فضا رو فراهم کردند تا با آرامش یادگیری زبان‌و ادامه بدیم و پیش بریم. راهتان سبز و هموار

میگل مختاری1402/7/17

5

فرزند من با این استاد ترغیب به یادگیری زبان شدند تدریس هم عالی

مائده نظافتی1402/7/17

5

سلام من من از وقتی با خانم شکری زبانو شروع کردم خیلی راضی هستم خیلی خوشحالم که ایشونو انتخاب کردم

مبینا رمضانی1402/7/17

5

خانم شکری یکی از بهترین مدرس های زبانی بودند که تا به حال داشتم.من قبلا بارها کلاس زبان به صورت حضوری رفتم ولی ادامه ندادم به دلیل تدریس نادرست.ایشون باعث شدن که من پیوسته زبان را پیگیری کنم.و اینکه وقتی سر کلاس آنلاین می‌شدیم خیلی گرم و صمیمی و مهربون بودند حتی زمانی که خسته بودند. ایشون با صبر و حوصله تدریس می‌کردند و پاسخ سوالات ما را چه در کلاس و چه در چت می‌دادند.و اینکه ایشون واقعا یک مدرس خوب هستند که به همه چیز توجه دارند و از همه لحاظ به دانش آموز کمک می‌کنند.و یکی دیگر از خوبیهای کلاس ایشون این بود‌ که وقتی می‌رفتم سرکلاس هیچ استرس و فشاری روی خودم حس نمیکردم.من ۳ ترم با ایشون زبان داشتم و این ۳ ترم جزئی از لذت بخش ترین لحظاتی بود که داشتم. امیدوارم که بازهم فرصتی فراهم بشه که در کلاسشون شرکت کنم.خانم شکری عزیز شما یکی از بهترینها و زیباترین مدرس های زبان هستید.

حسین دیندار1402/8/17

5

استاد مریم شکری بسیار استاد توانمند و صبوری هستند و من از نحوه تدریس ایشون بسیار راضی ام.

مهدی کشاورز صفیئی1402/8/18

5

مریم جان واقعا نکته سنج هستند، برنامه کاملی برای تدریس دارند تا مفاهیم به خوبی برای زبان‌آموز جا بیفته، و کلاسشون واقعا تجربه عالی هست.


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/9/18 تا 1402/9/18

ظرفیت کلاس:

1 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

-

ساعات برگزاری کلاس

هزینه:

رایگان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/10/10 تا 1402/12/8

ظرفیت کلاس:

12 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

یکشنبه سه شنبه

ساعات برگزاری کلاس

18:30-20:00

هزینه:

700,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین