زهرا ارغوان

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 10 رای

درباره استاد

زهرا ارغوان هستم . ادبیات فرانسه رو تو دانشگاه تبریز خوندم و از سال ۹۱ شدم «معلمِ زبانِ فرانسه». خیلی وقت‌ها با افراد زیادی مواجه می‌شدم که در شهرهای دیگه ، امکان شرکت در کلاس‌های فرانسه رو نداشتند . از تابستون سال98 ، با مصطفی شالچی عزیز همکاری می‌کنم و خوشبختانه نتیجه‌ی این همکاری ، برگزاری کلاس‌های آنلاین بدون محدودیت مکانی و کسب تجربه های فوق‌العاده بود . و در نهایت خیلی خوشحالم که می تونم تجربه‌هام رو در زمینه‌ی آموزش فرانسه با شما به اشتراک بذارم .

سمیرا سه دهی1401/6/20

5

سلام من سمیرا هستم و دوره A2-1 رو با خانم ارغوان گذروندم. باید بگم که روش تدریس ایشون بسیار عالی هست و مطالب رو خیلی دقیق و روان تدریس میکنند و جو کلاس هم بسیار دوستانه است که باعث میشه به عنوان یک زبان آموز از اشتباه کردن نترسید و سر کلاس صحبت کرد. من خیلی دوست دارم که در ترم های آینده هم با ایشون کلاس داشته باشم.

نگین زاده وکیلی1401/6/20

5

یکی از صبورترین و دلسوزترین مدرسین هستند. چه کلاس های گروهی و چه خصوصی ایشون عالی . همیشه به موقع و کامل بوده کلاس ها. مطالب خوب و مفهوم تدریس شده. برای کلاس های خصوصی هم ایشون رو خیلی پیشنهاد می کنم. با اخلاق و حرفه ای.

مریم مژده1401/6/20

5

بدون اغراق میگم بهترین معلم بنده تا به الان؛ تقریبا ۵ساله که زبان فرانسه رو شروع کردم و با اساتید مختلفی کلاس داشتم اما صبورترین و باحوصله‌ترین استاد بنده ایشون بودند، من تقریبا ۷۰٪کلاسامو(خصوصی و گروهی)با ایشون داشتم و راضی‌ترینم

elika Karimi1401/6/20

5

در کلاس های خانم ارغوان در فضایی دوستانه با پرسش و پاسخ های به اندازه مطمئن باشید که از یادگیری فرانسه لذت خواهی برد ممنون از شما استاد عزیز

نازآفرین بهبودی‌خواه1401/6/20

5

استاد ارغوان واقعا یکی از بهترین اساتیدی که داشتم بودن، بسیار صبور و با نظم و همچنین با انرژی. کتاب رو با تمام جزییات با ما کار میکردن و همه‌ی نکات گرامری و لغتی و اصطلاح‌ها رو به ما میگفتن و من خیلی خیلی راضی بودم.

زهرا فائزی1401/6/20

5

تدریس زبان خارجی کار هرکسی نیست. همزمان باید انواع مهارتها رو به کار برد تا زبان آموز هم یاد بگیره، احساس امنیت هم داشته باشه و در عین حال به چالش هم کشیده بشه‌. صبوری هم که جای خودش رو داره. من تمام این مهارتها و خوبی ها رو در استاد ارغوان عزیز دیدم. ممنونم ازشون بخاطر همه چی

مروارید اطرشی1401/6/22

5

سلام. کلاس ایشون یکی از بهترین کلاس زبان هایی بود که تجربه کردم. تمام نکات رو به خوبی جوری توضیح می‌دادند تا همه متوجه بشن و جلسات بعد بارها تکرار میشد و ازمون می‌خواستند که از نکات جلسات قبل استفاده کنیم. خب این تکرار و جدیت واقعا عالی بود. جو کلاس هم خیلی خوب بود. به طور کلی تو کلاس های استاد ارغوان خیلی چیزا میشه یاد گرفت بدون استرس.

نیکی گردونی1401/6/24

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

fariba pam1401/6/24

5

من از خانم ارغوان و نوع تدریسش شنیده بودم اما با ایشون کلاس نداشتم و (برای بار دوم با اینکه با نزدیکتر تجربه خوبی نداشتم) اما تصمیم گرفتم دوباره تجربه کنم و فوق العاده بودن. خوشحالم که اعتماد کردم .نظم و سخت گیری که داشتن با دانش و تسلط به کلاس باعث شد از تصمیمی که گرفتم راضی باشم و حتی با گروه نزدیکتر ادامه بدهم.

علی احمدی1401/6/30

5

ارغوان جان از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا داشتم . جدا از تدریس عالیشون که سعی میکنن مطالب رو کاملا قابل فهم ارایه کنن ، اخلاق و صبوری و حرفه ای بودنشون همیشه منو علاقمند به ادامه کلاس کرده .در کل عالی هستن