زهرا ارغوان

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 44 رای

درباره استاد

سمیرا سه دهی1401/6/20

5

سلام من سمیرا هستم و دوره A2-1 رو با خانم ارغوان گذروندم. باید بگم که روش تدریس ایشون بسیار عالی هست و مطالب رو خیلی دقیق و روان تدریس میکنند و جو کلاس هم بسیار دوستانه است که باعث میشه به عنوان یک زبان آموز از اشتباه کردن نترسید و سر کلاس صحبت کرد. من خیلی دوست دارم که در ترم های آینده هم با ایشون کلاس داشته باشم.

نگین زاده وکیلی1401/6/20

5

یکی از صبورترین و دلسوزترین مدرسین هستند. چه کلاس های گروهی و چه خصوصی ایشون عالی . همیشه به موقع و کامل بوده کلاس ها. مطالب خوب و مفهوم تدریس شده. برای کلاس های خصوصی هم ایشون رو خیلی پیشنهاد می کنم. با اخلاق و حرفه ای.

مریم مژده1401/6/20

5

بدون اغراق میگم بهترین معلم بنده تا به الان؛ تقریبا ۵ساله که زبان فرانسه رو شروع کردم و با اساتید مختلفی کلاس داشتم اما صبورترین و باحوصله‌ترین استاد بنده ایشون بودند، من تقریبا ۷۰٪کلاسامو(خصوصی و گروهی)با ایشون داشتم و راضی‌ترینم

elika Karimi1401/6/20

5

در کلاس های خانم ارغوان در فضایی دوستانه با پرسش و پاسخ های به اندازه مطمئن باشید که از یادگیری فرانسه لذت خواهی برد ممنون از شما استاد عزیز

نازآفرین بهبودی‌خواه1401/6/20

5

استاد ارغوان واقعا یکی از بهترین اساتیدی که داشتم بودن، بسیار صبور و با نظم و همچنین با انرژی. کتاب رو با تمام جزییات با ما کار میکردن و همه‌ی نکات گرامری و لغتی و اصطلاح‌ها رو به ما میگفتن و من خیلی خیلی راضی بودم.

زهرا فائزی1401/6/20

5

تدریس زبان خارجی کار هرکسی نیست. همزمان باید انواع مهارتها رو به کار برد تا زبان آموز هم یاد بگیره، احساس امنیت هم داشته باشه و در عین حال به چالش هم کشیده بشه‌. صبوری هم که جای خودش رو داره. من تمام این مهارتها و خوبی ها رو در استاد ارغوان عزیز دیدم. ممنونم ازشون بخاطر همه چی

مروارید اطرشی1401/6/22

5

سلام. کلاس ایشون یکی از بهترین کلاس زبان هایی بود که تجربه کردم. تمام نکات رو به خوبی جوری توضیح می‌دادند تا همه متوجه بشن و جلسات بعد بارها تکرار میشد و ازمون می‌خواستند که از نکات جلسات قبل استفاده کنیم. خب این تکرار و جدیت واقعا عالی بود. جو کلاس هم خیلی خوب بود. به طور کلی تو کلاس های استاد ارغوان خیلی چیزا میشه یاد گرفت بدون استرس.

نیکی گردونی1401/6/24

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

fariba pam1401/6/24

5

من از خانم ارغوان و نوع تدریسش شنیده بودم اما با ایشون کلاس نداشتم و (برای بار دوم با اینکه با نزدیکتر تجربه خوبی نداشتم) اما تصمیم گرفتم دوباره تجربه کنم و فوق العاده بودن. خوشحالم که اعتماد کردم .نظم و سخت گیری که داشتن با دانش و تسلط به کلاس باعث شد از تصمیمی که گرفتم راضی باشم و حتی با گروه نزدیکتر ادامه بدهم.

علی احمدی1401/6/30

5

ارغوان جان از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا داشتم . جدا از تدریس عالیشون که سعی میکنن مطالب رو کاملا قابل فهم ارایه کنن ، اخلاق و صبوری و حرفه ای بودنشون همیشه منو علاقمند به ادامه کلاس کرده .در کل عالی هستن

مهسا فکوری1401/7/10

5

ارغوان جان یکی از بهترین هایی هست که در راه یادگیری زبان فرانسه باهاش آشنا شدم‌ بسیار صبور هستن و مطالب رو خیلی روان و عالی تدریس و به زبان آموز تفهیم میکنن .

فریماه قربانی1401/7/17

5

من نزدیک دو سال هست که از روی علاقه یادگیری فرانسه رو شروع کردم و از ابتدا با استاد ارغوان کلاس خصوصی داشتم. تقریبا اواسط level A2 هستم. چیزی که برای من مهمه صحبت کردنه که به نظرم همیشه فضا و اعتماد به نفس صحبت کردن رو حتی تو این سطح سر کلاسای استاد ارغوان داشتم. من تو روند یادگیریم سرکلاس آرامش دارم و از اشتباه یا فراموش کردن استرس ندارم. این نکته ایه که باعث شده حتی تو شلوغ ترین تایم های کاریم هم ارتباط خودم رو با فرانسه حفظ کنم و کلاس هام رو داشته باشم. کلاس های ایشون اصلا حاشیه نداره و کاملا متمرکز روی مطالب کتاب و مباحث مربوط ه. خیلی منعطف هستن. شاید اگر هر کسی جز ایشون استاد من بودن، چاره ای نداشتم جز اینکه کلاس هامو رها کنم و ادامه ندم.

آ.علایی1401/8/18

5

من علایی هستم و در کلاسهای سطح A1 وA2 -شرکت کردم و خانم ارغوان استاد من بودند . من بسیار خرسند هستم که ایشون استاد من بودند و خیلی از روش ایشون راضی بودم .امیدوارم همیشه موفق باشند.

ا. نادری1401/8/18

5

سلام . من اوا هستم و در سطوح A1 و A2 خانم ارغوان استاد من بودند. از روش تدریس ایشون و اخلاق خانم ارغوان بسیار راضی بودم . در کلاس درس ایشون اصلا استرس نداشتم و از ایشون بسیار ممنونم.

دنیا زواره1401/9/2

5

استاد ارغوان بی‌نهایت باحوصله و صبور هستند. نحوه ی تدریس ایشان به نحوه ای ست که دریافت و درک مطلب را بسیار ساده می‌کند. خیلی خوشحالم که این شانس را داشتم در کلاس چنین استاد مهربان و با سوادی حضور داشته باشم.

بهار سعادت مهر1401/9/4

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

Marzieh naderi1401/9/4

5

خانم ارغوان عزیز بی شک یکی از بهترین ها در امر آموزش با تدریس خوب و روان و بسیار صبور .من از بودنم در این مجموعه دوست‌داشتنی بسیار خوشحالم ممنون ازتون خانم ارغوان عزیز و مهربون

پرنیا عابدی1401/9/5

5

شیوه ی تدریس استاد ارغوان بسیار عالی هست و این ترم چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم. همه چیز رو با حوصله و با جزئیات توضیح میدن جوری که همه متوجه میشن و در عین حال کلاس اصلن خسته کننده نیست. همچنین مطالبی که در کنار مطالب خود کلاس برامون میفرستن بسیار آموزنده و کمک کننده ست.

مریم علی‌نیا1401/9/5

5

خانم ارغوان عزیز از معلمان خوب مدرسه نزدیکتر هستند خیلی خوشوقت بودم که ترم A1-2 رو با ایشون گذروندم. چیزی که خیلی دوست داشتم در این کلاس مدیریت زمان و پرسش از تک تک زبان آموزان بود. ممنونم

فریبا میرزایی1401/9/6

5

خوشحالم از اینکه در خدمت ایشون بودم ، بسیار خوب بود ، به من کمک زیادی شد خوشحالم که در سطح جمع بندی a1 با ایشون خواهم بود

سپیده بائوج لاهوتی1401/9/7

5

استاد ارغوان واقعا صبور و مهربون هستن . سطح دانش من در کلاس ایشون واقعا پیشرفت کرد. نکته به نکته تمام مطالب کتاب و تدریس میکنند.

غزل شریعت خواه1401/9/15

5

سلام. من سطح a2.1 رو با ایشون گذروندم و بسیااار معلم خوبی بودند من مثلشون جایی ندیدم. بسیارر با صبر و حوصله و کامل مطالب رو توضیح میدن و سر کلاسشون اصلا استرس نداریم و جو خیلی آروم و دوستانه ای تو کلاس برقراره❤️❤️

زهرا ادیب1401/9/21

5

خانم ارغوان از بهترین اساتید نزدیکتره. صبور و خوش اخلاق و دانش عالی

سمانه نقنه1401/9/21

5

با سلام، خانم ارغوان عزیز استاد بسیار باشخصیتی هستن که در تمامی کلاسهاشون روی تمام مطالب تسلط و تمرکز کافی رو دارن و اونهارو با دقت و حوصله به بچه ها انتقال میدن. موفق باشید خانم ارغوان عزیز❤️

بهار سعادت مهر1401/9/21

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

دنیا دغلاوی1401/9/21

5

استاد ارغوان هر جلسه درس های جلسات قبل رو مرور میکنن و پرسش و پاسخ انجام میدن. حتما حواسشون هست که همه در تمام بحث ها شرکت بکنن. از هیچ مبحث و سوالی به راحتی رد نمیشن و با صبر و حوصله کامل پاسخ میدن. فیدبک های به جا و مناسب میدن به بچه ها. من کلاسشون رو خیلی دوست داشتم و خوشحالم که تونستم با ایشون کلاس بردارم.

سهراب اشرفی1401/9/21

5

ایشان معلمی خوش برخورد ودر عین حال متعهد به زمان کلاس وهمچنین بسیار توانا در بیان مطالب هستند.

فاطمه فتحی1401/9/21

5

خانم ارغوان خیلی منظم و باحوصله تمام بخش‌های کتاب رو کامل کار کردند و هر جا هم از گذشته مشکل داشتیم برامون توضیح می‌دادن. یه چیزی هم که به نظر من خیلی خوب بود این بود که اگه سؤالی برامون پیش میومد که هنوز گرامر یا نکته‌ش رو نخونده بودیم جوابشو توضیح می‌دادن و نمی‌ذاشتن سؤال تو ذهنت بمونه تا بعداً به اون درس برسی. من واقعاً دلم نمیومد هیچ کدوم از کلاسهاشون رو از دست بدم. امیدوارم ترم‌های بعد بازم باهاشون کلاس داشته باشیم :)

حدیثه ظهیرالدینی1401/9/21

5

خیلی عالی ممنونم از خانم ارغوان عزیز برای صبوری شون با شرایط موجود و اختلالات اینترنت خسته نباشید کلاس فوق العاده ای بود

احمد همتی1401/9/21

5

ارایه دقیق و منظم مطالب به همراه انجام فعالیتهای کلاسی و گروهی عالی و همچنین دادن تکالیف به دانشجوها حضور به موقع و قدرت بیان عالی مطالب

مونا خاکفرجی1401/9/21

5

با تشکر فراوان از مجموعه نزدیکتر ،استاد ارغوان کلاس عالی داشتن خیلی خیلی از ایشان سپاسگزارم که با بردباری در کلاس آموزش می دهند و همچنین ترم پر باری داشتیم 🙏🏻🙏🏻

navid abdollahi1401/9/22

5

وقت همگی بخیر. کلاس بی نظیر با صبر و حوصله ی مثال زدنی استاد ارغوان.ممنون و تشکر فراوان از استاد عزیز و بچهای مدرسه نزدیکتر شیم که این امکانات و این کلاس ها رو در اختیار ما قرار میدن.

مژده دربندی زاده1401/9/22

5

انصافا استاد عالیه 👏❤ من قبلا A1 رو جای دیگه ای خونده بودم ولی تو این دوره جمع بندی بیشتر از اون یه کتابی که خوندم مطلب یاد گرفتم😁😂❤

negin mobasheri1401/9/22

5

کلاس های خانم ارغوان از نظر علمی بسیار عالی بودند. توضیحات درس ها کامل گفته می شد و تمرین های صحبت کردن و شنیداری با جدیت پیگیری می شدند.

مریم شکری1401/10/3

5

من کارگاه تلفظ و روخوانی زهرا ارغوان عزیز رو شرکت کردم. خیلی کارگاه مفید و پرباری بود و بسیاااااااار یاد گرفتم ازش. من به عنوان یه زبان آموز همیشه در رابطه با خوندن و تلفظ کلمات فرانسوی مشکل داشتم و خوشبختانه این کارگاه تونست خیلی چیزا رو برام روشن کنه و قطعاً از این به بعد نحوه ی خوانش کلمه ها برام آشناتره چون اصول و قواعد تلفظ رو خیلی منظم و طبقه بندی شده یاد گرفتم و از این به بعد فرانسوی رو با اعتماد به نفس بیشتری می خونم... ممنونم از نزدیکتر و از زهرا ارغوان عزیز به خاطر این کارگاه مفید و جذاب.

fateme b1401/10/4

5

این اولین کلاس من بود چون تا حالا self study فرانسه میخوندم. فکر نمیکردم که انقدررر این کلاس برام مفید باشه. تدریس و توضیحات خانم ارغوان واقعا عالی بود, کاملا واضح و دقیق و با مثال های ساده توضیح میدادن و اینکه پایان هر قسمت از خودمون سوال میپرسیدن باعث میشد که همه ی اشکالات برطرف بشه. در کل خیلیی از کلاس راضی بودم ، از این بهتر نمیشد🙏🏻

محسن توکلی1401/10/4

5

بسیار مفید و عالی مرسی از خانوم ارغوان برای دقت و سواد بالایی که ارایه میدهند

ماندانا ماه گلی1401/10/6

5

سلام من ماندانا هستم و در کارگاه و روخوانی خانم ارغوان شرکت داشتم. بسیار عالی و زیبا همه نکات لازم رو تدریس کردند و من هم از تدریس و سواد ایشون لذت فراوان بردم.ممنون که اینقدر درجه یک هستین.

ثمین نیلی1401/10/7

5

بسیار کارگاه خوبی بود. تمام نکات به درستی گفته شد.

سروش اسفهبدی1401/10/8

5

خانم ارغوان استادی صبور مسلط و مهربان هستند و از همه مهم تر تکنیک تدریس رو بلداند. یه خصیصه بزرگ ایشون اینه که خارج از تایم کلاس بدون هیچ انتظاری پشتیبان بچه ها هستند و ادم با روی باز میتونه هر سوالی داره بپرسه. آرزوی سلامتی دارم براشون.

Mojdeh Rafati1401/10/16

5

باتجربه و پرانگیزه

شیما فرح بخش1401/10/25

5

آرامش استاد در تدریس و صمیمیتشون در کلاس باعث کاهش استرس زبان آموز میشود. کاملا مسلط هستند. جمعیت کلاس زیاد هست و این مساله مدیریت آنلاین کلاس رو دشوار میکنه ولی خانم ارغوان در این زمینه هم موفق بودند

آناهیتا بابان1401/11/6

5

طبق زمانبندی برگزار شد و مطالب خوبی ارائه شد. با تشکر

Abtin Manousi1401/11/11

5

کلاس های خصوصی با خانم ارغوان عالی هستن. وقت کلاس بصورت بهینه استفاده میشه و دانش اموز بدون ترس از اشتباه گفتن تشویق به صحبت کردن میشه.