زهرا ارغوان

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 4.9909 از 110 رای

درباره استاد

زهرا ارغوان هستم . زبان و ادبیات فرانسه رو در دانشگاه تبریز خوندم و از سال 91 شدم معلم فرانسه . از تابستون سال 98 با مصطفی شالچی عزیز آشنا شدم و با این گروه همکاری میکنم و خوشبختانه نتیجه این همکاری ، برگزاری کلاسهای آنلاین ، بدون محدودیت مکانی و کسب تجربه های فوق العاده بوده. در نهایت از اینکه میتونم با دوستان زیادی آشنا بشم و تجربیاتم رو در زمینه آموزش فرانسه باهاشون به اشتراک بذارم ، خیلی خوشحالم . اگه فکر میکنید زبان فرانسه میتونه بهتون کمک کنه تا با یک دنیای جدید از فرهنگ و ادبیات .... آشنا بشید، منتظرتونم که به زودی در کلاسهای نزدیکتر ببینمتون .🙂💚

سمیرا سه دهی1401/6/20

5

سلام من سمیرا هستم و دوره A2-1 رو با خانم ارغوان گذروندم. باید بگم که روش تدریس ایشون بسیار عالی هست و مطالب رو خیلی دقیق و روان تدریس میکنند و جو کلاس هم بسیار دوستانه است که باعث میشه به عنوان یک زبان آموز از اشتباه کردن نترسید و سر کلاس صحبت کرد. من خیلی دوست دارم که در ترم های آینده هم با ایشون کلاس داشته باشم.

نگین زاده وکیلی1401/6/20

5

یکی از صبورترین و دلسوزترین مدرسین هستند. چه کلاس های گروهی و چه خصوصی ایشون عالی . همیشه به موقع و کامل بوده کلاس ها. مطالب خوب و مفهوم تدریس شده. برای کلاس های خصوصی هم ایشون رو خیلی پیشنهاد می کنم. با اخلاق و حرفه ای.

مریم مژده1401/6/20

5

بدون اغراق میگم بهترین معلم بنده تا به الان؛ تقریبا ۵ساله که زبان فرانسه رو شروع کردم و با اساتید مختلفی کلاس داشتم اما صبورترین و باحوصله‌ترین استاد بنده ایشون بودند، من تقریبا ۷۰٪کلاسامو(خصوصی و گروهی)با ایشون داشتم و راضی‌ترینم

elika Karimi1401/6/20

5

در کلاس های خانم ارغوان در فضایی دوستانه با پرسش و پاسخ های به اندازه مطمئن باشید که از یادگیری فرانسه لذت خواهی برد ممنون از شما استاد عزیز

نازآفرین بهبودی‌خواه1401/6/20

5

استاد ارغوان واقعا یکی از بهترین اساتیدی که داشتم بودن، بسیار صبور و با نظم و همچنین با انرژی. کتاب رو با تمام جزییات با ما کار میکردن و همه‌ی نکات گرامری و لغتی و اصطلاح‌ها رو به ما میگفتن و من خیلی خیلی راضی بودم.

زهرا فائزی1401/6/20

5

تدریس زبان خارجی کار هرکسی نیست. همزمان باید انواع مهارتها رو به کار برد تا زبان آموز هم یاد بگیره، احساس امنیت هم داشته باشه و در عین حال به چالش هم کشیده بشه‌. صبوری هم که جای خودش رو داره. من تمام این مهارتها و خوبی ها رو در استاد ارغوان عزیز دیدم. ممنونم ازشون بخاطر همه چی

مروارید اطرشی1401/6/22

5

سلام. کلاس ایشون یکی از بهترین کلاس زبان هایی بود که تجربه کردم. تمام نکات رو به خوبی جوری توضیح می‌دادند تا همه متوجه بشن و جلسات بعد بارها تکرار میشد و ازمون می‌خواستند که از نکات جلسات قبل استفاده کنیم. خب این تکرار و جدیت واقعا عالی بود. جو کلاس هم خیلی خوب بود. به طور کلی تو کلاس های استاد ارغوان خیلی چیزا میشه یاد گرفت بدون استرس.

نیکی گردونی1401/6/24

5

روش تدریس ایشون بسیار عالیه و تمامی نکات و موارد هر درس رو خیلی کامل و دقیق آموزش میدن. بسیار دقیق و با حوصله هستند و رفتارشون خیلی خوب و دوستانه هست. من از کلاسی که با ایشون دارم بی نهایت راضی هستم.

fariba pam1401/6/24

5

من از خانم ارغوان و نوع تدریسش شنیده بودم اما با ایشون کلاس نداشتم و (برای بار دوم با اینکه با نزدیکتر تجربه خوبی نداشتم) اما تصمیم گرفتم دوباره تجربه کنم و فوق العاده بودن. خوشحالم که اعتماد کردم .نظم و سخت گیری که داشتن با دانش و تسلط به کلاس باعث شد از تصمیمی که گرفتم راضی باشم و حتی با گروه نزدیکتر ادامه بدهم.

علی احمدی1401/6/30

5

ارغوان جان از بهترین اساتیدی هستن که تا حالا داشتم . جدا از تدریس عالیشون که سعی میکنن مطالب رو کاملا قابل فهم ارایه کنن ، اخلاق و صبوری و حرفه ای بودنشون همیشه منو علاقمند به ادامه کلاس کرده .در کل عالی هستن

مهسا فکوری1401/7/10

5

ارغوان جان یکی از بهترین هایی هست که در راه یادگیری زبان فرانسه باهاش آشنا شدم‌ بسیار صبور هستن و مطالب رو خیلی روان و عالی تدریس و به زبان آموز تفهیم میکنن .

فریماه قربانی1401/7/17

5

من نزدیک دو سال هست که از روی علاقه یادگیری فرانسه رو شروع کردم و از ابتدا با استاد ارغوان کلاس خصوصی داشتم. تقریبا اواسط level A2 هستم. چیزی که برای من مهمه صحبت کردنه که به نظرم همیشه فضا و اعتماد به نفس صحبت کردن رو حتی تو این سطح سر کلاسای استاد ارغوان داشتم. من تو روند یادگیریم سرکلاس آرامش دارم و از اشتباه یا فراموش کردن استرس ندارم. این نکته ایه که باعث شده حتی تو شلوغ ترین تایم های کاریم هم ارتباط خودم رو با فرانسه حفظ کنم و کلاس هام رو داشته باشم. کلاس های ایشون اصلا حاشیه نداره و کاملا متمرکز روی مطالب کتاب و مباحث مربوط ه. خیلی منعطف هستن. شاید اگر هر کسی جز ایشون استاد من بودن، چاره ای نداشتم جز اینکه کلاس هامو رها کنم و ادامه ندم.

آ.علایی1401/8/18

5

من علایی هستم و در کلاسهای سطح A1 وA2 -شرکت کردم و خانم ارغوان استاد من بودند . من بسیار خرسند هستم که ایشون استاد من بودند و خیلی از روش ایشون راضی بودم .امیدوارم همیشه موفق باشند.

ا. نادری1401/8/18

5

سلام . من اوا هستم و در سطوح A1 و A2 خانم ارغوان استاد من بودند. از روش تدریس ایشون و اخلاق خانم ارغوان بسیار راضی بودم . در کلاس درس ایشون اصلا استرس نداشتم و از ایشون بسیار ممنونم.

دنیا زواره1401/9/2

5

استاد ارغوان بی‌نهایت باحوصله و صبور هستند. نحوه ی تدریس ایشان به نحوه ای ست که دریافت و درک مطلب را بسیار ساده می‌کند. خیلی خوشحالم که این شانس را داشتم در کلاس چنین استاد مهربان و با سوادی حضور داشته باشم.

بهار سعادت مهر1401/9/4

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

Marzieh naderi1401/9/4

5

خانم ارغوان عزیز بی شک یکی از بهترین ها در امر آموزش با تدریس خوب و روان و بسیار صبور .من از بودنم در این مجموعه دوست‌داشتنی بسیار خوشحالم ممنون ازتون خانم ارغوان عزیز و مهربون

پرنیا عابدی1401/9/5

5

شیوه ی تدریس استاد ارغوان بسیار عالی هست و این ترم چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم. همه چیز رو با حوصله و با جزئیات توضیح میدن جوری که همه متوجه میشن و در عین حال کلاس اصلن خسته کننده نیست. همچنین مطالبی که در کنار مطالب خود کلاس برامون میفرستن بسیار آموزنده و کمک کننده ست.

مریم علی‌نیا1401/9/5

5

خانم ارغوان عزیز از معلمان خوب مدرسه نزدیکتر هستند خیلی خوشوقت بودم که ترم A1-2 رو با ایشون گذروندم. چیزی که خیلی دوست داشتم در این کلاس مدیریت زمان و پرسش از تک تک زبان آموزان بود. ممنونم

فریبا میرزایی1401/9/6

5

خوشحالم از اینکه در خدمت ایشون بودم ، بسیار خوب بود ، به من کمک زیادی شد خوشحالم که در سطح جمع بندی a1 با ایشون خواهم بود

سپیده بائوج لاهوتی1401/9/7

5

استاد ارغوان واقعا صبور و مهربون هستن . سطح دانش من در کلاس ایشون واقعا پیشرفت کرد. نکته به نکته تمام مطالب کتاب و تدریس میکنند.

غزل شریعت خواه1401/9/15

5

سلام. من سطح a2.1 رو با ایشون گذروندم و بسیااار معلم خوبی بودند من مثلشون جایی ندیدم. بسیارر با صبر و حوصله و کامل مطالب رو توضیح میدن و سر کلاسشون اصلا استرس نداریم و جو خیلی آروم و دوستانه ای تو کلاس برقراره❤️❤️

زهرا ادیب1401/9/21

5

خانم ارغوان از بهترین اساتید نزدیکتره. صبور و خوش اخلاق و دانش عالی

سمانه نقنه1401/9/21

5

با سلام، خانم ارغوان عزیز استاد بسیار باشخصیتی هستن که در تمامی کلاسهاشون روی تمام مطالب تسلط و تمرکز کافی رو دارن و اونهارو با دقت و حوصله به بچه ها انتقال میدن. موفق باشید خانم ارغوان عزیز❤️

بهار سعادت مهر1401/9/21

5

استاد زهرا ارغوان از نظر من همه پارامتر های یک معلم برای آموزش زبان رو دارن، مهم تر از همه اینکه خیلی منظم کلاس رو مدیریت میکنند، تدریسشون بسیار قابل فهم و به هیچ عنوان خسته کننده و گیج کننده نیست و بهت این اعتماد به نفس رو میده که در هر سطحی که هستی راحت بتونی صحبت کنی. خلاصه اینکه کلاسشون یک تایم مفید و پرانرژی برای یادگیری فرانسه است.

دنیا دغلاوی1401/9/21

5

استاد ارغوان هر جلسه درس های جلسات قبل رو مرور میکنن و پرسش و پاسخ انجام میدن. حتما حواسشون هست که همه در تمام بحث ها شرکت بکنن. از هیچ مبحث و سوالی به راحتی رد نمیشن و با صبر و حوصله کامل پاسخ میدن. فیدبک های به جا و مناسب میدن به بچه ها. من کلاسشون رو خیلی دوست داشتم و خوشحالم که تونستم با ایشون کلاس بردارم.

سهراب اشرفی1401/9/21

5

ایشان معلمی خوش برخورد ودر عین حال متعهد به زمان کلاس وهمچنین بسیار توانا در بیان مطالب هستند.

فاطمه فتحی1401/9/21

5

خانم ارغوان خیلی منظم و باحوصله تمام بخش‌های کتاب رو کامل کار کردند و هر جا هم از گذشته مشکل داشتیم برامون توضیح می‌دادن. یه چیزی هم که به نظر من خیلی خوب بود این بود که اگه سؤالی برامون پیش میومد که هنوز گرامر یا نکته‌ش رو نخونده بودیم جوابشو توضیح می‌دادن و نمی‌ذاشتن سؤال تو ذهنت بمونه تا بعداً به اون درس برسی. من واقعاً دلم نمیومد هیچ کدوم از کلاسهاشون رو از دست بدم. امیدوارم ترم‌های بعد بازم باهاشون کلاس داشته باشیم :)

حدیثه ظهیرالدینی1401/9/21

5

خیلی عالی ممنونم از خانم ارغوان عزیز برای صبوری شون با شرایط موجود و اختلالات اینترنت خسته نباشید کلاس فوق العاده ای بود

احمد همتی1401/9/21

5

ارایه دقیق و منظم مطالب به همراه انجام فعالیتهای کلاسی و گروهی عالی و همچنین دادن تکالیف به دانشجوها حضور به موقع و قدرت بیان عالی مطالب

مونا خاکفرجی1401/9/21

5

با تشکر فراوان از مجموعه نزدیکتر ،استاد ارغوان کلاس عالی داشتن خیلی خیلی از ایشان سپاسگزارم که با بردباری در کلاس آموزش می دهند و همچنین ترم پر باری داشتیم 🙏🏻🙏🏻

navid abdollahi1401/9/22

5

وقت همگی بخیر. کلاس بی نظیر با صبر و حوصله ی مثال زدنی استاد ارغوان.ممنون و تشکر فراوان از استاد عزیز و بچهای مدرسه نزدیکتر شیم که این امکانات و این کلاس ها رو در اختیار ما قرار میدن.

مژده دربندی زاده1401/9/22

5

انصافا استاد عالیه 👏❤ من قبلا A1 رو جای دیگه ای خونده بودم ولی تو این دوره جمع بندی بیشتر از اون یه کتابی که خوندم مطلب یاد گرفتم😁😂❤

negin mobasheri1401/9/22

5

کلاس های خانم ارغوان از نظر علمی بسیار عالی بودند. توضیحات درس ها کامل گفته می شد و تمرین های صحبت کردن و شنیداری با جدیت پیگیری می شدند.

مریم شکری1401/10/3

5

من کارگاه تلفظ و روخوانی زهرا ارغوان عزیز رو شرکت کردم. خیلی کارگاه مفید و پرباری بود و بسیاااااااار یاد گرفتم ازش. من به عنوان یه زبان آموز همیشه در رابطه با خوندن و تلفظ کلمات فرانسوی مشکل داشتم و خوشبختانه این کارگاه تونست خیلی چیزا رو برام روشن کنه و قطعاً از این به بعد نحوه ی خوانش کلمه ها برام آشناتره چون اصول و قواعد تلفظ رو خیلی منظم و طبقه بندی شده یاد گرفتم و از این به بعد فرانسوی رو با اعتماد به نفس بیشتری می خونم... ممنونم از نزدیکتر و از زهرا ارغوان عزیز به خاطر این کارگاه مفید و جذاب.

fateme b1401/10/4

5

این اولین کلاس من بود چون تا حالا self study فرانسه میخوندم. فکر نمیکردم که انقدررر این کلاس برام مفید باشه. تدریس و توضیحات خانم ارغوان واقعا عالی بود, کاملا واضح و دقیق و با مثال های ساده توضیح میدادن و اینکه پایان هر قسمت از خودمون سوال میپرسیدن باعث میشد که همه ی اشکالات برطرف بشه. در کل خیلیی از کلاس راضی بودم ، از این بهتر نمیشد🙏🏻

محسن توکلی1401/10/4

5

بسیار مفید و عالی مرسی از خانوم ارغوان برای دقت و سواد بالایی که ارایه میدهند

ماندانا ماه گلی1401/10/6

5

سلام من ماندانا هستم و در کارگاه و روخوانی خانم ارغوان شرکت داشتم. بسیار عالی و زیبا همه نکات لازم رو تدریس کردند و من هم از تدریس و سواد ایشون لذت فراوان بردم.ممنون که اینقدر درجه یک هستین.

ثمین نیلی1401/10/7

5

بسیار کارگاه خوبی بود. تمام نکات به درستی گفته شد.

سروش اسفهبدی1401/10/8

5

خانم ارغوان استادی صبور مسلط و مهربان هستند و از همه مهم تر تکنیک تدریس رو بلداند. یه خصیصه بزرگ ایشون اینه که خارج از تایم کلاس بدون هیچ انتظاری پشتیبان بچه ها هستند و ادم با روی باز میتونه هر سوالی داره بپرسه. آرزوی سلامتی دارم براشون.

Mojdeh Rafati1401/10/16

5

باتجربه و پرانگیزه

شیما فرح بخش1401/10/25

5

آرامش استاد در تدریس و صمیمیتشون در کلاس باعث کاهش استرس زبان آموز میشود. کاملا مسلط هستند. جمعیت کلاس زیاد هست و این مساله مدیریت آنلاین کلاس رو دشوار میکنه ولی خانم ارغوان در این زمینه هم موفق بودند

آناهیتا بابان1401/11/6

5

طبق زمانبندی برگزار شد و مطالب خوبی ارائه شد. با تشکر

Abtin Manousi1401/11/11

5

کلاس های خصوصی با خانم ارغوان عالی هستن. وقت کلاس بصورت بهینه استفاده میشه و دانش اموز بدون ترس از اشتباه گفتن تشویق به صحبت کردن میشه.

دنیا زواره1401/11/17

5

کلاس فوق العاده با استادی باحوصله و دقیق

فهیمه کاظمی1401/11/17

5

باسلام من هم کلاس خصوصی و هم کلاس فشرده با خانم ارغوان گرفتم به پیشنهاد ایشون به علت کمبود وقت وصرفه جویی در هزینه،کلاس فشرده رو باایشون ادامه میدم فوق العاده پرانرژی هستن،بااین که تایم کلاس طولانیه اما مطالب رو به طور کامل و باحوصله توضیح میدن.کاملا به مبحث مسلط هستن و سوالات فراتراز سطح درس رو به خوبی پاسخ میدن.تمرینات خارج از کلاسی که میدن کاربردی و به فهم درس بسیار کمک میکنه.خیلی ازایشون و موسسه خوبتون ممنونیم بابت زحماتتون،🌹🙏

مهدیه شریف1401/11/17

5

اگر قصد مطالعه‌ی جدی و با جزییات و بدون حاشیه‌ی فرانسه در جوی دوستانه دارید کلاس ارغوان جان را پیشنهاد می کنم

مهشید عمادی1401/12/3

3

کلاس خوب بود. ولی میتونست بهتر هم باشه

روژان نیکنام1401/12/3

5

من چند سال پیش با ارغوان جون کلاس داشتم و الان خیلی خوشحال شدم که اسمش رو اینجا دیدم . کلاس های فرانسه با ارغوان ، از بهترین کلاسهایی بوده که تا الان گذروندم . بسیار دقیق تدریس میکنه و جو کلاس دوستانه پیش میره و همیشه سعی میکنه از منابع به روز برای آموزش استفاده کنه . سرکلاس بدون ترس و نگرانی همه مشارکت و صحبت میکنن . امیدوارم ترم بهار کلاس مناسب سطح من با ارغوان برگزار بشه و باز هم با هم کلاس داشته باشیم .

مهدیه شریف1401/12/3

5

اگر آموزش فرانسه برایتان کاری جدی است و به استاد دقیق و پیگیر نیاز دارید، ارغوان جان یکی از بهترین هاست !

سمانه نقنه1401/12/5

5

با سلام خانم ارغوان باهاشون دو ترم کلاس ترمیک داشتم و بسیار راضی بودم،تمرین هایی که برای بچه ها میفرستن و تلاشی که برای یادگیری بچه ها میکنن واقعا قابل تحسینِ. ممنون ازشون 🌷

سمانه نقنه1401/12/5

5

با سلام خانم ارغوان استادی بسیار توانمندن و اگر در سطحی که مدنظرتون هست کلاسی ارائه دادن بی معطلی حتما ثبت نام کنید چون پشیمون نمیشید. 🌷

فاطمه فتحی1401/12/5

5

ترم دومی بود که با خانوم ارغوان عزیز کلاس داشتیم. من واقعا کلاسهاشون رو دوست دارم و از لحظه لحظه‌ش یاد می‌گیرم. صبور و دلسوز و خوش‌اخلاقن، قدرت بیان عالی دارن و می‌دونن چطور یه مبحث رو درس بدن، کلاس رو خیلی خیلی خوب مدیریت می‌کنن و از همه می‌خوان و فرصت میدن که سر کلاسشون حرف بزنن. تمرین‌های خلاقانه‌ای هم که بهمون میدن باعث میشه انگیزه‌مون برای انجام و حتی تصحیحش زیاد باشه. امیدوارم خوش‌شانس باشیم و بازم باهاشون کلاس داشته باشیم..

دنیا زواره1401/12/5

5

استاد ارغوان با صبر و حوصله مبحث رو پیش میبرن. نکته ای جا نمیمونه و شرکت تمام اعضا در بحث‌ها از واجباته. چیزی که بیشتر از همه در مورد کلاسشون دوست دارم،تدریس طبقه بندی شده و منظمشونه که هرجا لازم باشه با مقایسه های مختلفی که بین مباحث انجام میدن،مطلب رو حلّاجی میکنن.خوشحالم که شانس حضور در کلاسشون رو داشتم.

شیما فرح بخش1401/12/6

5

سلام من شیما هستم. 2 ترم با خانم اغوان داشتم. مدیریت زمان و به مشارکت گرفتن زبان آموزان حتی در کلاسهای پرجمعیت از تواناییهای بارز خانم ارغوان هست بعلاوه در تدریس و مدیریت کلاس آرامش خاصی دارن که برای من مطلوب بود.

شیما فرح بخش1401/12/6

5

مدیریت زمان و محتوای آموزشی در مشارکت زبان آموزان حتی در کلاسهای پرجمعیت. دارای آرامش خاص و صمیمیت در تدریس. تسلط بر محتوا

فهیمه کاظمی1401/12/7

5

سلام من ترمa2_2رو با خانم ارغوان میگذرونم.ایشون استاد باسابقه ای هستن ونقطه ضعفی کلاس ایشون برای من نداره.باکلاسای ایشون، سبک تدیس، فعالیت هایی که داخل و خارج از کلاس به بچه ها میدن،فوق العاده احساس راحتی دارم به یادگیری مطالب برای من خیلی کمک میکنه.باآرامش و حوصله درس میدن،من ترم های قبل هم باایشون کلاس خصوصی وگروهی داشتم هردو عالی بودن تابه اینجاامیدوارم برای ترم آینده هم همچنان ایشون استادمون باشن.ممنون از زحمات استادوموسسه خوب نزدیکتر.

nazanin khajavi1401/12/7

5

من از استاد راضی بودم. خود بچه ها یه مقدار هم سطح نبودن واسه همین 2 ساعت کلاس برای من یکم حوصله سربر میشد. ولی استاد خوب بودن.

طناز شیرازی1401/12/8

5

من همیشه زبان خوندن برام یک بخش سنگین دوست نداشتنی! بود . حالت رقابت و نمره و اضطراب بی جهتی که مثل مدرسه و کنکور از معلم ها و موسسه ها میگرفتم برام زبان خوندن ( فرانسه / انگلیسی ) را به یک انجام وظیفه در جهت کارهام تبدیل کرده بود. الان اینجا در سطح A2-1 با کلاس خانم ارغوان شروع کردم و واقعا می تونم بگم برای اولین بار تو زندگیم برای کلاس های زبانم ذوق دارم. فضای کلاس ؛ تعامل ؛ دوستی ها و برخورد و نوع تدریس خانم ارغوان و سیاست نزدیکتر من را برای اولین بار به سمت زبان خوندن سوق داده. برای من دقیقا همون چیزی هست که دوست دارم مرسی :)

سپیده عباسی1401/12/9

5

بسیار استاد خوش برخورد و با دانشی هستن ایشون و تجربه خیلی خوبی بود برای من کارگاهشون

Sara espahbodi1401/12/10

5

استاد ارغوان بسیار خوشرو، پر انرژی با روش تدریس عالی که انگیزه یادگیری رو در زبان آموزان بالا می برند ، تجربه خیلی خوبی بود، امیدوارم شرایط موسسه به گونه ای باشد که در ترم های بعدی هم افتخار شاگردیشان را داشته باشم، با تشکر از مدیریت محترم آموزشگاه جناب استادشالچی

سپیده بائوج لاهوتی1401/12/13

5

از استاد ارغوان بسیار یادگرفتم و اصلا دلم نمیخواد ترم های بعد استاد تغییر کند حس همدلی و آموزش نکته به نکته و استفاده از ابزار های متفاوت برای آموزش اصلا کلاس ها را خسته کننده نمیکند .

Faezeh rahmani1401/12/14

5

عالی بود کلاس استاد ارغوان .استاد مهربون و فعال .و تکالیف خارج از کلاس هم ک میدادن خیلی خوب بود.ایشالا ک ترمای بعدم بتونیم با ایشون کلاس برداریم.

Faezeh rahmani1401/12/14

5

خیلی عالی بود واقعا من خیلی چیزایی ک استاد ارغوان گفت رو اصلا بلد نبودم.ممنون بابت این جلسه

حدیثه ظهیرالدینی1401/12/15

5

سلام واقعا خانم ارغوان عالی هستن از همه نظر صبرو اخلاق و حرفه ای تدریس کردن ممنونم که وقت گذاشتید برامون خانم ارغوان ❤️

سهراب اشرفی1401/12/15

5

کلاس این استاد به نظر من خیلی خوب و موثر برای یادگیری فرانسه است. تنها چیزی که به نظر من باید در ان تجدید نظر شود کتابی است که تدریس می شود. کتابهای بهتری برای تدریس دراین سطح هست که پیشنهاد میشود از انها استفاده شود.

احمد همتی1401/12/16

5

بسیار عالی هستن ایشون

پارمیدا پاک سرشت1401/12/17

5

خانم ارغوان یکی از بهترین استاد هایی هستن که داشتم. ایشون خیلی با حوصله تدریس میکنن و نحوه توضیح دادنشون عالیه. محتوای خارج کتاب هم زیاد کار میکنن که یکی از نقاط قوت کلاسشون هست. فضای کلاس اصلا خسته کننده نیست و همه فرصت مافی برای شرکت در تمام بحث ها رو دارن. خودشون هم خیلی مهربون و دوست داشتنی هستن.

مژده دربندی زاده1401/12/17

5

بسیار خوش اخلاق، بسییییییییار صبور، بسیار پیگیر اینکه ما یاد گرفته باشیم، بسیار خلاق. واقعا خوشحالم که چنین استادی دارم. منتظرم زودتر برسم A2-3 😈 به معنای واقعی کلمه روی انگیزه من برای یادگرفتن زبان فرانسه تاثیر گذاشت استاد. واقعا دوسش دارم، دلم میخواد از نزدیک ببینمش ❤️

محسن محسنی خالصی1401/12/18

5

class khali khoobi bood. mamanoon az zahamat va pshtekare ostad

غزل شریعت خواه1401/12/18

5

عالی هستن. هرچی بگم کم گفتم. هر ۴ مهارت رو به خوبی با شما کار میکنن و سر کلاس هم فضا کامل فرانسویه. طوری که از صحبت های استاد به طور جداگونه هم کلی میشه نکته یاد گرفت😊

زهرا سهی1401/12/21

5

با سلام و عرض ادب ما ترم خیلی خوبی را با خانم ارغوان گذروندیم.و با اینکه جمعیت کلاس بالا بود ولی خانم ارغوان روی هر مبحث به اندازه کافی وقت می گذاشتند و به همه فرصت اشتراک گذاری ایده هاشونا می دادن.ممنون از خانم ارغوان و نزدیکتر

صبا حسین زاده1401/12/22

5

به شدت کلاس منظم و مفید بود . امیدوارم باز هم در ترم های آینده با ایشون کلاس داشته باشیم

بــاربـد مسلمـی1402/1/3

5

خیلی تاثیر مثبتی برای من داشت امیدوارم کارگاه های بیشتری برگذار بشه در موسسه

Golsa Mavaniehei1402/1/7

5

باسلام،استاد ارغوان بسیار مسلط و عالی هستند.ممنون از تمامی زحمات ایشان

بــاربـد مسلمـی1402/1/7

5

باسلام و خسته نباشید بسیار سپاسگذارم که این دوره رو در نوروز تدارک دیدید. من متاسفانه به دلیل تداخل زمانی نمیتونستم در کلاسهای مکالمه شرکت کنم و بهش نیاز داشتم. اما با دوره‌ی نوروز مشکل من حل شد و خدا رو شکر با یکی از بهترین استادهای مدرسه این دوره رو گذروندم.

مژده دربندی زاده1402/1/10

5

استاد ارغوان بسیار باحوصله هستن. بهترین چیزی که من در تدریس ایشون دیدم اینه که زبان اموز رو مجبور میکنن صحبت کنه و وقتی یه چیزی رو توضیح میدن، سعی میکنن به هر نحوی شده زبان اموز سر کلاس متوجه بشه و با پرسیدن یه عالمه سوال بعد تدریس مطمئن میشن که زبان اموز یاد گرفته یا نه. بنظرم مشکلی تو تدریسشون نیست. خوشحالم که باهاشون چند تا کلاس داشتم و امیدوارم تو سطحای بالاتر هم باهاشون کلاس داشته باشم.

Marzieh naderi1402/1/11

5

کلاس مکالمه ایام نوروز با استاد ارغوان عزیز کلاسی بسیار مفید و فعال و در پیشبرد مکالمه موثر بود .استاد ارغوان عزیز هم بسیار صبور و با مدیریت عالی و تدریس خوبشون و مکالمه محور روزهای پر باری را برای من رقم زدن و تجربه عالی و خوبی بود ممنون از توجه و حساسیت زیادشون در امر یادگیری .ایشالله این کلاسهای مکالمه همواره ادامه داشته باشد .و ممنون از استاد شالچی عزیز که بی شک همه ابن دستاوردها با مدیریت و دلسوزی خوبشون محقق میشه 😘😘🙏🙏🙏

امل محمديان1402/1/13

5

سلام من با ارغوان کلاس مکالمه نوروز داشتم و کلاسی به شدت عالی بود من به شخصه خیلی راضی بودم هم مکالمه و گرامر کار شد و همزمان کتاب ورژین اوریجینال هم دوره کردم

مریم دهقانیان1402/1/13

5

کلاس بسیار عالی بود و متریال مورد استفاده نیز جذاب و طبقه بندی شده بود.

هدا صفایی1402/2/17

5

خیلی سر وقت، با حوصله و مهربون هستن و ازشون راضی هستم

مریم سرابی داریان1402/2/20

5

در حال گذراندن دوره مقدماتی فرانسه با سرکار خانم زهرا ارغوان هستم. علاوه بر خوشرو بودن بسیار با حوصله هم تدریس می نمایند. از روش تدریس ایشان راضی هستم و حتما برای جلسات بیشتر ایشان را به عنوان معلم خصوصی انتخاب می کنم.

سمانه نقنه1402/3/19

5

با سلام، در مورد خانم ارغوان عرضم خدمت دوستان که ایشون از لحاظ علم زبان فرانسه و شیوه تدریس و انتقال اطلاعات جزء یکی از بهترین اساتید نزدیکتر هستن.بخام جزئیاتش رو بگم که دوستان بهتر بتونن انتخاب کنن، نسبت به آموزش واقعا احساس مسئولیتی فراتر از آنچه که باید دارن و تمرینهایی فراتر از کتاب رو با بچه ها کار میکنن و تا مطلبی رو بچه ها متوجه نشن به راحتی از روش نمیگذرن،خوش اخلاقی و مدیریت کلاسشون هم جزء یکی دیگه از نکات مثبت ایشون هست. امیدوارم بتونم ترم های دیگه هم ببینمشون❤️

دنیا زواره1402/3/19

5

تدریس استاد ارغوان دقیق و دسته‌بندی شده ست و یک نظم ذهنی برای زبان آموز ایجاد میکنه. جو کلاس دوستانه ست و برای همه فرصت صحبت کردن وجود داره. از صبوری و حوصله شون بی‌نهایت ممنونم

mona ahmadzadeh1402/3/19

5

استاد ارغوان بهترین معلم فرانسویه که میشناسم .حتما توصیه می کنم که فرصت داشتن کلاس باهاشون رو از دست ندین

علی ایمانی1402/3/21

5

من چندبار معلم فرانسه عوض کرده بودم و در هیچ کلاسی نتونسته بودم با زبان فرانسه ارتباط برقرار کنم و علاقمند به این زبان بشم . خوشبختانه از زمانی که با خانم ارغوان کلاس داشتم همه چیز تغییر کرد و من تونستم یک کلاس بی نظیر رو با بهترین معلم داشته باشم . ایشون هم به من کمک کردن در یادگیری و هم انگیزه میدادن و باعث شدن من به بهترین شکل کلاسها رو دنبال کنم و بعد از 2 سال کلاس خصوصی ، پیشنهاد دادن که در کلاس گروهی نزدیکتر شرکت کنم. امیدوارم در ادامه هم بتونم باهاشون کلاس داشته باشم . مچکرم از خانم ارغوان عزیز

فهیمه کاظمی1402/3/21

5

تدریس استاد مثل همیشه عالی بود،از فعالیت های خارج از کتاب مثل بازی و پادکست برای یاد گیری بهتر مطالب استفاده میکنن.باحوصله هستن.کلاسشون خسته کننده نیست .ممنون از زحمات شمااستاد عزیزم وموسسه خوب نزدیکتر امیدوارم برای ترم آینده بازهم درخدمت ایشون باشیم.و این که امیدوارم ظرفیت کلاس های گروهی کمتر باشه برای ترم های آینده

شیما فرح بخش1402/3/22

5

همراه، مهربان، مسلط به محتوا و دارای فن بیان عالی

سیدپارسا جلالیان1402/3/22

5

تدریس خانم ارغوان بسیار با حوصله و دقیق هستش. ایشون یکی از ویژگی‌های برجستشون این هست که کاملا دانشجو رو درک میکنن و بر اساس توانمندی‌دانشجو و مشکلاتی که ممکن هست داشته باشه براشون توضیح میدن و تا تمامی نکات یک مسئله رو یاد نگرفته باشید چندین بار توضیح میدن که براتون کاملا جا بیفته و برای من به شخصه یک اشتیاق به حضور در کلاس و علاقه برای انجام تکالیف و اعتماد به نفس در صحبت کردن سر کلاس از چیزهای جدیدی بود که ایشون در این مسائل بسیار موثر عمل کردند و همیشه به صورت آنلاین سوالات رو جواب میدن و کمک حال زبان آموزان هستن. 😍

صبا پروانه1402/3/30

5

سلام. من با خانم ارغوان کلاس‌های خصوصی رو شروع کردم. خیلی دقیق تمام جزئیات کتاب رو کار می‌کنن، از کل تایم کلاس یک دقیقه‌اش هم هدر نمی‌ره. من قبل از شروع کلاس‌هام با خانم ارغوان، صحبت کردن در حد یک جمله هم برام سخت بود و کلی مکث می‌کردم، الان بعد از ۵ جلسه کلاس با ایشون، صحبت کردن برام راحت‌تر از قبل شده.

Golsa Khorasani1402/4/1

5

با عرض سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه آنقدر حرفه ای هستید و مارو علاقه مند به این زبان کردید با تمام وجودم خوشحالم شما استادم هستید و باهاتون کلی مطلب مفید یاد میگیریم هم درسی هم اخلاقی ♥️🙏🏼

فاطمه فتحی1402/4/1

5

خانم ارغوان بهترینن 😍 برای سومین ترم متوالی باهاشون کلاس داشتیم و چیزای جدید یاد گرفتیم.

فرناز خزاعی1402/4/2

5

من برای اولین بار شروع به خووندن زبان فرانسه کردم و خیلی راضی و خوشحالم که استادم خانم ارغوان هستن. من برای شروع زبان فرانسه خیلی استرس داشت چون قبل از کلاس‌های ایشون اصلا سراغ این زبان نرفته بودم ولی خانم ارغوان با صبوری و روش تدریسشون این نگرانی رو کاملا برطرف کردن و از یادگیری فرانسه واقعا لذت می‌برم. اطمینان دارم زبان فرانسه با کلاس‌های ایشون به خوبی یاد می‌گیرم.

سهراب اشرفی1402/4/6

5

یکی از بهترین کلاسهایی بود که شرکت کردم.

احمد همتی1402/4/13

5

ایشون واقعا عالی هستن

الناز حاتمی1402/5/22

5

بهترین استادی که داشتم . هم صبور هستن و هم پیگیر و تا یاد نگیرید خیالشون راحت نمیشه . حتما پیشنهاد میکنم که باهاشون کلاس بگیرید و از یاد گرفتن فرانسه لذت ببرید

مژده دربندی زاده1402/6/8

5

واقعا استاد عالیه. هم از نظر اخلاق و رفتار هم جدیت تو درس. من که خیلی راضیم از استاد. روند کلاس استاد ارغوان همیشه انسجام داره، استاد میدونه قدم بعدی تو کلاس چی باید باشه و هی معطل نمیمونه که خب حالا رو چی باید کار کنم، از همه وقتمون استفاده میشه و اصلا هدر رفت وقت نداریم تو کلاس استاد ارغوان. واقعا کلاس های پرباریه، امیدوارم ماها هم بیشتر وقت بذاریم که خستگی به تن استادم نمونه. استاد اگه این پیامو میبینی خواستم ازت خیلی تشکر کنم، انگیزه منو برای یادگیری فرانسه چند برابر میکنی با این حجم از روان بودنت تدریست و قشنگ صحبت کردنت.😍

Golsa Mavaniehei1402/6/8

5

استاد ارغوان،بی نظیر در تدریس و اخلاق.ممنون از تمامی زحماتشون

میلاد زاهدیان1402/6/10

5

بسیار حرفه ای و با حوصله تدریس میکنن . ممنونم از ایشان

لاوین رنجبر1402/6/10

5

استاد ارغوان یکی از بهترین اساتید هستن پیش از ایشون من نسبت به کلاس آنلاین نظر مثبتی نداشتم به توصیه دوستانم شرکت کردم و الان واقعا خوشحالم که کلاسشون رو از دست ندادم و رفتم ، با اینکه آنلاین کلاسشون هیچ فرقی با حضوری نداره خیلی خوب با روش های مختلفشون همه مون رو به کار میگیرن و ذهنمون رو درگیر درس میکنن فضا جوریه که همه با نظم توی کلاس مشارکت داریم و کلاس تک بعدی نیست و همینطور کلی رقابت سالم برامون ایجاد میکنن که هم هیجان انگیز و جذابه و هم به یاد گیری و نشستن بهتر مطالب توی ذهنمون کمک میکنه 💚😊

شیما فرح بخش1402/6/11

5

صبور، متین، مسلط به موضوع درس

طناز شیرازی1402/6/11

5

هرجلسه کلاس شبیه به یک دیدار و گپ و گفت دوستانه ست که کلی چیز یاد میگیری و اینکه منتظر روزهای کلاس باشی فک کنم بهترین توضیح خوب بودن فضا / نوع آموزش و استاد عالی باشه

فاطمه فتحی1402/6/12

5

این چهارمین ترم متوالی بود که با خانم ارغوان عزیزم کلاس ترمیک داشتم و واقعااااااااااا همه‌چی عالییییییییی.. نظم و نحوه‌ی مدیریت کلاس، طرز بیان مطالب، وقتی که به هر زبان‌آموز میدن برای اینکه بتونه صحبت کنه یا اشکالاتش رو مطرح کنه، جو دوستانه‌ی کلاس، صبر و حوصله‌شون، دلسوز بودنشون. من خیلی ازشون یاد گرفتم و امیدوارم در ترم‌هاااااااای متوالی بعدی (😋😄) هم باهاشون کلاس داشته باشیم 😍🌸

سحر پدیسار1402/6/14

5

بسیار متعهد باسواد و مهربان بودن من ترجیح میدهم که مجددا با ایشون کلاس داشته باشم

یاس اخوان شریف1402/6/14

5

کلاس با استاد ارغوان یک تجربه عالی بود. اولین ترمی بود که کتاب ادیتو تدریس میشد ولی بااین حال ایشون با تسلط و دانش بسیار مارو راهنمایی کردن.از نکات مثبت کلاسشون ، فرصت صحبت و بالابردن مهارت مکالمه در کلاسشون بود.همچنین تمامی بخش های کتاب کار میشد و هیچ کدوم نادیده گرفته نمیشد. بسیار از حضور در کلاسشون خوشحالم و امیدوارم فرصت مجدد برای یادگیری از ایشون داشته باشم.

مریم دهقانیان1402/6/15

5

خانوم ارغوان بسیار با حوصله تدریس میکنن و گرامرها رو به صورتی کاملا گویا توضیح میدن. در کلاسهاشون مسئولیت پذیری بالایی دارن و مدیریت زمانشون هم در تایم کلاس بسیار خوب هست. منابع خارج از کتاب هم معرفی میکنن که خیلی خوب و مفید هست.

صبا حسین زاده1402/6/15

5

مثل همیشه کلاس عالی بود ❤️

Yeganeh izadifar1402/6/22

5

من تجربه‌ی خیلی خوبی با استاد ارغوان داشتم. ایشون برای شاگرد ها زمان زیادی میزارن و با صبر و حوصله به تمامی مشکلات بچه‌ها رسیدگی میکنند. من از هر دوره و کلاسی که ایشون استادش باشن استقبال میکنم.

مهدخت دارا1402/6/30

5

یکی از بهترین تجربه های من، بودن در کلاس استاد ارغوان بود. تدریسشون کاملا قابل فهم هست و اصلا گیج کننده نیست. واقعا صبور و باحوصله اشکالات رو با مثال رفع میکنند. علاوه بر اینا نظمی که در تدریس داشتن خیلی فوق العاده بود.

حوریه قربانی1402/7/1

5

بسیار عالی فقط دیگه نمیتونید با استادی کلاس بردارید چون هر چه خوبان همه دارند خانم ارغوان یک جا دارند.


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/7/4 تا 1402/7/4

ظرفیت کلاس:

2 نفر

وضعیت کلاس:

شروع کلاس

روزهای کلاس

2

ساعات برگزاری کلاس

ساعت 16:30 تا 21 روزهای فرد

هزینه:

4,500,000 تومان

سطح

صفر

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/6/26 تا 1402/8/4

ظرفیت کلاس:

12 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

یکشنبه / سه شنبه/ پنجشنبه

ساعات برگزاری کلاس

11 تا 13

هزینه:

900,000 تومان

سطح

متوسط

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/7/15 تا 1402/9/18

ظرفیت کلاس:

10 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

شنبه ها

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

600,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/7/22 تا 1402/10/4

ظرفیت کلاس:

20 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

شنبه / دوشنبه / چهارشنبه

ساعات برگزاری کلاس

11 تا 13

هزینه:

1,800,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1402/7/16 تا 1402/9/21

ظرفیت کلاس:

20 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

یکشنبه و سه شنبه

ساعات برگزاری کلاس

19 تا21

هزینه:

900,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین