کیمیا خوشرو

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 4.91305 از 23 رای

درباره استاد

 

سلام کیمیا هستم! ارشد روان شناسی بالینی دارم و در دوران کارشناسی هم در نیویورک، رشته فرعی زبان و تمدن فرانسه خوندم. مسیر من با زبان فرانسه از ۱۵ سالگی شروع شد که در سوئیس مدرسه میرفتم و باید در مدت خیلی کم درس میخوندم و دوست پیدا میکردم، انگار توی دریا انداخته شده بودم و باید شنا میکردم! ولی فقط بعد از چند ماه در محیط بودن عاشق زبان فرانسه شدم و تونستم با محیطم ارتباط بر قرار کنم.

بعدش که به ایران برگشتم، ذوق این رو داشتم که فرانسه درس بدم و دانش و علاقم رو به زبان آموزهام منتقل کنم. بعد از کارکردن در موسسه های  زبان، نزدیکتر شوق تدریس رو دوباره در من بیدار کرد و تونستم کلاس های عمومی، خصوصی و مکالمه برگزار کنم و با زبان آموز هام این مسیر لذتبخش ولی بعضی وقت ها ناکام کننده و پرفراز و نشیب رو طی کنم. 

در نزدیکتر منتظرتون هستم :)

طلایه محتشمی1401/6/20

5

زبان فرانسه رواز صفر شروع کردم و واقعا از انتخاب خانم خوشرو خوشحالم. لهجه ی بسیار زیبا و‌نحوه ی تدریس ایشون عالی هست.واقعا صبور هستند و کلاس بدون استرس جلو میره و فضای کلاس با روح هست و از موزیک و شعر فرانسه هم لذت میبرم👌🏻طلایه

ستاره داوودی راد1401/6/21

5

مدیریت عالی کلاس و موضوعات هدفمند و تسلط کامل خودش به نظرم عالی کیمیا جون و خوشحالم که انتخابشون کردم

seyedeh niloofar mousavi far1401/6/24

5

بسیار عالی فضای کلاس منظم و صمیمی بود و ایشون بسیار مسلط بر تدریس هستن

افشین معینی فر1401/6/26

5

از انتخابی که کردم بسیار راضی هستم چون خانم خوشرو خیلی با سواد و معلومات بالایی دارند و خیلی هم متواضع هستند. و این مسئله باعث ارتباط گرفتن بهتر و یادگیری بهتر میشه.آرزوی موفقیت بیشتر براشون دارم

زهرا ادیب1401/8/30

1

واقعا بدترین کلاس من بوده هیچی از کلاس رو متوجه نمیشم به این دلیل که ایشون خیلی تند درس میده و امکان اینکه بتونم تو کلاس تمرکز کنم رو ندارم

محدثه عالی1401/10/6

5

کیمیا جان یکی از بهترین استادهای زبان فرانسه ای بوده که من داشتم. واقعا تو کلاس سعی میکنه با همه درباره مسائلی که بچه ها دوس دارن صحبت کنه و اعتماد به نفس بچه ها واقعا با این کارش بالا میره. یکی از بهترین ویژگی کیمیا اینکه به همه گروه ها تو کار گروهی سر میزنه و اگه اشکالی داشته باشن حتما برطرف میکنه و همیشه حواسش به کارهای گروهی بچه ها هست و این واقعا عالیه.

زهره حسینی منش1401/10/11

5

کلاس هاب کیمیا واقعا جذابه :) لهجه کیمیا واقعا عالیه و خیلی خوب روی اسپیکینگ کار می کنه. من بعد از یه ترم کلاس تاثیرش رو کاملا روی اسپسیکینگم حس می کنم :) دوس دارم دوباره به زودی توی کلاسش بودن رو تجربه کنم.

غزل سلطانی نسب1401/10/29

5

من یک ترم با کیمیا کلاس داشتم و واقعا به معنای واقعی ازش یاد گرفتم. کلاس عالی، انعطاف پذیری بالای کیمیا در جستجوی بهترین کلمات و اصطلاحات، جو خیلی خوب، فعال نگه داشتن گروه واتساپی و مرتب ارسال پادکست و متریال آموزشی و همه وهمه باعث شد یه خاطره آموزشی عالی از کلاسش برای من باقی بمونه. ممنونم کیمیا.

محمد رهنمون1401/11/9

5

بنده با ایشان یک ترم کلاس مکالمه فرانسه در سطح B1 داشتم. بنده ساکن مونترال کانادا هستم. در تابستان در کلاس ایشون ثبت نام کردم. من هیچ دیدی در مورد کلاس مکالمه نداشتم. ولی در کلاس ایشون به معنای واقعی اون چیزی که مد نظرم بود واقعا حاصل شد. ما هر جلسه در مورد یک‌موضوع صحبت میکردیم و بعد از اتمام صحبتهای هر فرد ایشون اشکالات گرامری و تلفظی ما رو اصلاح میکردن و در google docs مینوشتن که همیشه دسترسی داشته باشیم. تو کلتس ما هم لغات جدید، گرامر، اصطلاح جدید و درست صحبت کردن یادمیگرفتیم. ایشون خیلی با اخلاق و با انرژی مثبت هستند و هیچوقت تو کلاسشون ترس از صحبت کردن نداشتیم. این کلاس خیلی خیلی برای من مفید بود متاسفانه ترم‌بعدش کلاس وسط هفته بود و‌نتونستم ثبت نام کنم.

محمد حیدری1401/11/11

5

جو کلاس مکالمه خیلی خوب بود من با دوتا استاد دیگه هم کلاس داشتم و کیمیا یکی از بهترین هاست اگه ظرفیتی باقی مونده بود تو انتخابش شک نکنید :)

سحر فرزانه1401/11/11

5

من افتخار حضور در کلاس‌های خصوصی خانم خوشرو رو دارم و واقعا خوشحالم از این تجربه. در امر تدریس بسیار توانمند هستن. قبلا کمی فرانسه کار کرده بودم ولی هیچ وقت به اندازه‌ای که توی کلاساشون شرکت کردم، اعتماد به نفس نداشتم و همین موضوع خیلی به من انگیزه‌ میده. خودشون هم بسیار صبور و باحوصله هستن و کلاساشون هم مثل خودشون و پرانرژی هست.

ساره مقدم1401/12/13

5

با وجود سن کم بسیار استاد توانایی هستن هم در ارایه مطالب و هم در اداره کلاس و ایجاد پویایی در کلاس . به حق جزو بهترین ها در نزدیکتر هستند ، حداقل از نظر من که دوره های زیاد با اساتید مختلف در نزدیکتر گذروندم ایشون یک سر و گردن از بقیه اساتید بالاتر هستند. به موقع اشتباهات تلفظی ، گرامری و لغتی رو میگیرند و باعث میشند به مرور دیگه این اشتباهات رو تکرار نکنید ، در کلاس مکالمه با ایشون واقعا شاهد پیشرفت خودتون خواهید بود.

فاطمه پورمهدیان1401/12/13

5

من زبان فرانسه را با کیمیا جان شروع کردم و خیلی راضیم که این انتخابو کردم‌. کلاس ها خیلی عالی و پویا بود و کیمیا جان خیلی مسلط ومهربان بودند.

Asma Delavari1401/12/13

5

روش تدریسشون عالیه و مسلط هستند، کلاس رو اکتیو نگه میدارن و خیلی صبورن.

ساحل پرویسی1401/12/13

5

کیمیا جان بسیار در کلاس توانمند و مسلط است. کلاس همیشه بدون استرس پیش میره و راحت میشه صحبت و بحث کرد. موضوعات مطرح شده در کلاس هم همیشه کاربردی و خوب هستن.

هلیا خادم ثامنی1401/12/15

5

من تابستون کلاس b1 داشتم، کلاسای کیمیا همیشه پرانرژی و جذاب بود برای من. جو کلاس صمیمی بود و در عین حال کاملا آموزنده. کیمیا معلم خیلی خوبیه از نظر من.

فرح ناز بابی نی1401/12/16

5

من یک ترم با کیمیا جون کلاس داشتم، بسیار خوب کلاس رو اداره می‌کردند و نکته خیلی خوب اینکه درس جلسه های گذشته رو از تمام بچه‌ها میپرسیدن،در تدریس بسیار مسلط بودن ،با حوصله جواب سوالات رو می‌دادن و در کار گروهی بچه‌ها به تمام گروه ها سرکشی می‌کردند، امیدوارم همیشه سلامت و پرانرژی باشند

Ebrahim Esteghlal1401/12/20

5

من از استاد کیمیا خوشرو بسیار راضی هستم طی دوره ای که با ایشون داشتم نقطه قوت های بسیار خوبی داشتند ازجمله lesson plan عالی بود به نحوی وقت قشنگ تقسیم می کرد برای برنامه آموزشی که تمام مطالب کتاب تدریس کند و از اینکه در تدریس از collaboration و مشارکت و همراهی زبان آموز ها استفاده می نمود و ما زبان آموز از طریق تمرین های گروهی بهتر یاد می گرفتیم برام لذت بخش و جدید بود. همدلی استاد با زبان آموز ها هم بسیار خوب و ستودنی بود.

محدثه عسگر1401/12/21

5

یکی از ویژگیای مثبت کلاس کیمیا اینه که می تونین راجع به موضوعات مختلف صحبت کنین و از این طریق تمرین مکالمه داشته باشین. جو کلاس هم دوستانه هست. نحوه تدریس کیمیا هم عالیه.

شادی بدیعی1401/12/22

5

بسیار مفید بود کارگاهشون اکثر موارد و تکنیک هارو گفتن و حسابی وقت گذاشتن و تجربه هاشون رو به اشتراک گذاشتن ممنونم

فرحناز سعیدی1402/1/2

5

به نظر من این کارگاه برای کسانی که قصد شرکت در آزمون TEF را دارند بهترین بود چون کیمیا جان تمامی نکات مربوط به آزمون اعم از نوع سوالات و منابع را بسیار با صبر و حوصله توضیح دادند.

مریم دهقانیان1402/3/18

5

کلاس مکالمه a2 کیمیا خیلی عالی بود، محیط کلاس گرم و صمیمی بود، از اشتباه کردن نمیترسیدم و راحت میتونسم حرف بزنم، علاوه بر اینکه ازش یاد گرفتم، خیلیم بهم خوش گذشت😁

یاسمن صادق پور1402/3/18

5

کیمیا عالیههههه. خیلی با حوصله به همه گوش میده و اگر کسی زیاد حرف نزنه با سوالات بیشتر وادارش میکنه که بیشتر صحبت کنه. جو خیلی دوستانه‌ست و ۲ ساعت کلاس اصلاااا خسته کننده نیست. برای من بی نهایت کلاس هاش مفید بود و خیلی ازش ممنونم❤️


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/2/1 تا 1403/2/1

ظرفیت کلاس:

1 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

1

ساعات برگزاری کلاس

هزینه:

3,900,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین

تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/2/1 تا 1403/2/1

ظرفیت کلاس:

1 نفر

وضعیت کلاس:

تکمیل ظرفیت

روزهای کلاس

2

ساعات برگزاری کلاس

هزینه:

4,200,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین