داریوش جبلی

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 11 رای

درباره استاد

۳۷ سال سابقه تدریس زبان فرانسه در تمام سطوح و همینطور در دانشگاه. مدرس دوره های گردشگری مدرس زبان فرانسه تخصصی برای تورلیدرهای فرانسه زبان

نازنین1401/7/19

5

کیفیت کلاسهای ایشان عالی است

فاطمه سامانی1401/7/20

5

خوشحالم که افتخار شاگردی استاد باسواد و با تجربه ای چون ایشون رو داشتم. پیدا کردن استاد کار بلد برای سطوح بالاتر توی ایران کار خیلی راحتی نیست و‌لی جناب آقای جبلی از معدود اساتیدی هستند که به خوبی نیاز هر سطح رو می شناسند.

shadi1401/7/20

5

با استاد جبلی چند جلسه کلاس خصوصی داشتم و واقعا راضیم. ایشون علاوه بر دارا بودن دانش وسیع فرانسه، با تسلطی که در زمینه نحوه تدریس داشتند یادگیری را برایم بسیار راحتتر نمودند. از زحماتشون ممنونم.

مصطفى ظهیری1401/7/21

5

دانش و تجربه ی بینظیر استاد جبلی در کنار نظم و انرژی بالای ایشون در کلاس ها، فرصت فوق العاده ای رو برای من رغم زد. از زحمات ایشون بسیار متشکرم.

Leila1401/7/25

5

ایشون در پروسه ترغیب من به همراه آموزش درست زبان فرانسه خیلی به من کمک کردند.

parinaz1401/7/25

5

باسپاس از استاد عزیز در عین اینکه نهایت استفاده از کلاس هارا بردم استاد علم و اگاهی خود را دراختیار من گذاشتند من بسیار راضی بودم علاوه براینکه بسیار خوش رو و خوش اخلاق هستند که فضای کلاس را برای من خسته کننده نمی‌کرد

Amirhossein Hekmatpanah1401/7/30

5

اقای جبلی بهترین معلم فرانسه هستن که من تا الان دیدم و خیلی خوشحالم که دارم با ایشون زبان فرانسه را یاد میگیرم. کیفیت کلاس عالی و اقای جبلی یکی از خوش اخلاق ترین ادم های هستن که من دیدم.

فاطمه واعظی1401/9/2

5

ایشون علاوه اینکه بسیار استاد خوش اخلاقی هستند با علم و دانش فروانی که دارند یادگیری زبان فرانسه را برایم بسیار راحتتر کردند .با تشکر از زحماتشان

Mohammad Yadegari1401/12/7

5

استاد جبلی دارای تحصیلات عالی و مرتبط هستند و تجربه گرانمایه ای در امر آموزش دارند. بدون شک ایشون مسلط به ساختار زبان و دایره واژگان فرانسه هستند و به درک شنیداری و بیانی دانشجو کمک شایانی می کنند. علاوه بر این ایشون فرد انعطاف پذیری هستند و سطح شما رو با در نظر گرفتن پتانسیل های فردی خودتون ارتقاء می دهند.

عرفان زارع1401/12/16

5

بسیار بر مطالب تدریس شده مسلط هستند. و در تدریس خود بسیار دلسوز.

احسان رحیمی1401/12/23

5

با آقای جبلی یک جلسه کلاس داشتم و تا اینجای کار راضی هستم. به نظرم سرعتشون خوبه و اگه من کمی پیش مطالعه کنم حتی میتونه بالاتر هم بره، کلاس بازدهی خوبی داره. مخصوصا مترادف لغات رو که به فرانسه میگن یا از من میخوام که بگم خیلی کمک می کنه.