شیوا جمالی

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 13 رای

درباره استاد

سلام ☺️

شیوا هستم.. از زمانی که یادمه کلاس زبان میرفتم، اما وقتی بزرگتر شدم تازه خودم “واقعی” عاشق زبان خوندن شدم.. اول انگلیسی و بعد تدریس فرانسه رو شروع کردم😍 همه بهم میگن وقتی از فرانسوی حرف میزنی چشات یه جور خاصی برق میزنه، راست میگن، چون هر لحظه شو با عشق یاد گرفتم و الان چندین ساله که یاد میدم، چند سال بعدش دوس داشتم ارشد فرانسه بگیرم، پس ارشد مترجمی فرانسه رو توی دانشگاه علامه طباطبایی خوندم..توی آموزشگاه های مختلفی هم تدریس کردم و حالا اینجام..

مهمترین چیز توی آموزش واسه من، آموزش دوستانه و بدون استرس بوده.. فک کنم موفق هم بودم.. اَ بی اَنتُ ( همین الان یه جمله فرانسوی هم گفتی،که یعنی : به زودی میبینمتون).

رضا محمدی1401/8/2

5

تدریس شون فوق العاده است

گلبرگ آصفی1401/8/8

5

من مدت زیادی نیست که شاگرد خانم جمالی هستم اما واقعا از نحوه تدریس و ارتباطشون با زبان آموز لذت میبرم. هر جلسه رو بدون استرس و با شوق زیاد شرکت میکنم. با حوصله و مهربان و البته دست و دلباز در تدریس هستند. با ایشون هیچ وقت از زبان فرانسه دلسرد و زده نمیشید. با سرعت پیشرفت میکنید و هرگز اعتماد به نفستون سرکوب نمیشه. از نزدیکتر ممنونم که باعث شد با استاد نازنینم آشنا بشم. ❤️😍

نسترن انوشا1401/12/14

5

من تا امروز حدود ۲۰ جلسه با شیوا جان کلاس داشتم. ایشون بسیار منعطف و مهربونه، مطالب رو با آرامش تدریس می‌کنه و هیچ استرسی در کلاس وجود نداره؛ حتی در مواقعی که تکالیف انجام نشده با صبوری زمانی رو در کلاس به انجام تکالیف اختصاص می‌ده تا درس قبلی کامل جا بیفته. علاوه بر این‌ها تسلطش روی مطالب و زبان فرانسوی باعث می‌شه در کنار کتاب هرجایی که مطلبی مورد نیاز باشه، اشاره کنه و این طوری خیلی کاربردی‌تر مطالب رو آموزش می‌ده. برای من که مشغله زیاد دارم، بهترین انتخاب همین کلاس خصوصی با شیوا بود تا هم بتونم فرانسوی رو اون طوری که دوست دارم یاد بگیرم و هم به خاطر کمیِ وقتم مجبور به حذف کلاس به طور کامل نشم و برام باور نکردنیه که چطور تو این زمانِ کم اینهمه مطلب جدید یاد گرفتم :)

عسل برخورداری1401/12/18

5

خانم شیوا جمالی استاد خیلی خوب و توانمندی هستن و فضای دوستانه و مفیدی رو برای زبان‌آموزهاشون فراهم می‌کنن.

فاطمه صیفی کار1402/12/2

5

خیلی رضایت داشتم. ممنون

آرمان نقیه1402/12/3

5

خانم جمالی بسیار با حوصله تدریس کردن مشارکت های کلاسی به اندازه و خوب بود و من از تدریسشون بسیار راضی ام

الهه خوشابى1402/12/3

5

شيوا جون فوق العاده هستن.ايشان مديريت زمان را به نحو احسن انجام دادن و ما در هر جلسه اصلاً وقت كم نياورديم و تمام تمرينها هم انجام شد.همينطور شيوا جون تمام بچه هاى كلاس رو به مشاركت در كلاس ترغيب ميكردن و به همه بچه ها به يك چشم نگاه ميكردن. كلاسشون بسيار پويا بود و من از اينكه فرصت اين رو داشتم كه يك ترم در كلاسشون باشم خوشحالم.اميدوارم هميشه موفق باشن.

مهدی موالی1402/12/3

5

خانم شیوا از نظر صبر و بردباری فوق العاده هستند و با صبوری کلاس رو مدیریت میکردند، یکی از نکات حائز اهمیت که به ندرت در کلاسهای زبان دیدم این بود که شیوا خانم تمامی بچه ها رو در درس مشارکت میدادن و نمیذاشتن کسی به هر نحوی سکوت و ساکت باشه از همه میخواستن که شرکت کنن و فعالیت کنن که این مورد عالی هستش، شیوا خانم اگر تلفظی رو اشتباه انجام میدادیم بارها تکرار میکرد تا دانشجو یاد نگرفته ازش گذشت نمیکرد که بر عکس اساتید دیگه تنها یکبار تکرار میکنن و مهم نیست یاد بگیری یا نه این ترم یک ترم دوست داشتنی بود امیدوارم بازم در مسیر یادگیری با سرکار خانم شیوا هم مسیری بشیم و باهاشون درس داشته باشیم بازم از زحمتهای ایشون ممنون موفق باشن 🌹🌹

حافظه ابراهیمی1402/12/3

5

استاد شیوا جمالی بسیار عالی،با اطلاعات فراوان،بسیار استاد کاربلد، خوش اخلاق خوب برخورد تدریس عاااالی همه چی عالی هستند ایشون🌸

علی رجبی1402/12/3

5

معلمی دلسوز، مهربان و حرفه ای. در طول ترم از تک تک شاگردها متناسب با سطحشون سوال می پرسید، به طوری که همه شاگردها درگیر فعالیت های کلاسی بودن و از هیچ کس غافل نمیشد.

هستی مظفری1402/12/5

5

بسیار استاد عالی و کاربلد و با حوصله وصبوری هستند و بهترین نقطه قوت ایشون توضیح با حوصله مطالب برای شاگردان است.

یاس اربابی1402/12/7

5

کلاس بسیار مفید بود استاد جمالی سعی می‌کردند همه ی ما مشارکت داشته باشیم و صحبت کنیم


تاریخ شروع و پایان کلاس:

1403/1/18 تا 1403/3/16

ظرفیت کلاس:

16 نفر

وضعیت کلاس:

در حال ثبت نام

روزهای کلاس

شنبه - چهارشنبه

ساعات برگزاری کلاس

19 تا 21

هزینه:

1,350,000 تومان

سطح

مبتدی

نوع کلاس

آنلاین