احسان حسینی

  • مدرس زبان فرانسه
  • امتیاز: 5 از 4 رای

درباره استاد

فاطمه شیرزادی1401/6/26

5

بسیار توانمند و پر انرژی هستند. گذر زمان رو اصلا احساس نمی کنید چرا که جو کلاس بسیار صمیمیه و اصلا خشک و جدی نیست. استاد از دانش بسیار بالایی برخوردار اند. و هر جلسه با لغات زیادی در کلاس مکالمه با ایشون آشنا شدم.

آرین مرادپور1401/9/1

5

سلام و وقت بخیر من از اقای احسان حسینی بابت تدریس عالیشون تشکر میکنم ایشون بسیار استاد خوبی هستند. کلاس به صورت کلی از نظر من بالانس هست هم شوخی و خنده داره هم درس به خوبی پیش میره. ایشون به خوبی از دانش آموز کار میکشن کلاس بیشتر حول محور دانش آموز و مکالمه به زبان فرانسه هست. و ایشون واقعا به دانش آموز روحیه مثبت میدند. من در فرانسه زندگی میکنم و یه مشکلی که داشتم این بود که میترسیدم به فرانسوی حرف بزنم اما وقتی من جواب درست میدادم ایشون من رو تشویق میکردن و میگفتن باریکلا و همین باعث شد ترس من ریخته بشه در استفاده از خیلی از جملاتی که یاد گرفتم

فاطمه فتحی1401/11/27

5

من کارگاه «با شعر چه می‌آموزیم» رو شرکت کردم. خیلی چیزای خوبی در مورد شعر و یادگیری با شعر یاد گرفتم که فکر میکنم فقط به فرانسوی محدود نمی‌شه و برای یادگیری زبان‌های دیگه مثل انگلیسی هم کمک‌کننده است. استاد بسیار خوش‌انرژی و توانایی هستند. ازشون به خاطر این کارگاه خلاقانه و زمانی که برامون گذاشتند خیلی ممنونم.

آناهیتا بابان1401/12/7

5

بسیار کارگاه خوب و جالبی بود.