نوع زبان


حسین امیرکهریزی

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

حسین امیرکهریزی هستم، کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی و نزدیک به سه سال هست که زبان انگلیسی تدریس می کنم. در این سه سال افتخار این رو داشتم که با زبان آموزان بسیاری با سنین و سطوح مختلفی همکاری داشته باشم. در طول زمان تدریسم در چندین دوره تربیت مدرس شرکت کردم و با چالش های امر تدریس زبان انگلیسی به خوبی آشنا شدم. به خصوص با شیوع ویروس کرونا و شروع یادگیری مجازی، با جدیت به کسب تجربه در این روش تدریس پرداختم و استفاده از تکنولوژی رو اساس متد تدریسم قرار دادم. در حال حاضر علاوه بر تدریس مشغول به تحصیل در رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی در مقطع ارشد هستم. بنده در زمینه های speaking و writing آزمون آیلتس، زبان عمومی متوسط و پیشرفته (کتاب های Solution, American English File, New Headway) و تقویت مکالمه و Free Discussion تخصص دارم.

سوزان خلیلی

 • مدرس زبان انگلیسی , آلمانی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

سلام! من سوزان خلیلی هستم.تحصیلاتم رو به عنوان کارشناس ارشد مهندسی مکانیک تمام کردم و حالا به عنوان مدرس زبان های آلمانی و انگلیسی کار می کنم. آرزوی قلبیم این بود که آدم های زیادی رو ملاقات کنم و بخشی هر چند کوچک اما تاثیر گذار از سفر زندگی زبان آموزانم باشم.تمام تلاشم رو میکنم تا کلاس های انعطاف پذیری متناسب با نیاز و سن زبان آموزانم داشته باشم. بعد از 7 سال تدریس و گذروندن دوره های متعدد تربیت معلم ، تناسب برنامه کلاس و روش تدریس با زبان آموزان برای من مهم ترین اصله. برای من بسیار حیاتی هست که زبان آموزان در کلاس من در فضایی باز و با آرامش و بدون استرس از صحبت کردن لذت ببرند و شاهد رشد توانایی هاشون باشند .من در تدریسم از ابزار مختلفی مثل فیلم ، عکس، آهنگ و داستان استفاده میکنم تا کلاس ها برای زبان آموزان دلپذیرتر باشه . هدف اصلی من از آموزش زبان ، آموزش مهارت برقراری ارتباط هست نه فقط گرامر و لغت. امیدوارم که کلاس های خوبی باهم داشته باشیم.

نیکا کاسبیان

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 5 از 1 رای

من نیکا عاشق تدریس زبان هستم، حالا هر زبانی که میخواد باشه! من خودم یادگیری انگلیسی رو موقعی که دبستان بودم شروع کردم و احساس میکنم هنوز که هنوزه یادگیری برام ادامه داره . در حال حاضر دارم زبان آلمانی رو هم یاد میگیرم و امیدوارم که یک روز بتونم این زبان رو هم درس بدم! من تدریس انگلیسی رو از سال 90 با عشق شروع کردم و مطمئنم که اون عشق همواره ادامه داشته چون از دید من درسته که معلم بودن چالش های فراوانی داره، اما بسیار بسیار شیرینه!

امیر حق شناس

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 5 از 1 رای

امیر هستم، کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی. بیشتر از ۶ ساله که به عنوان مدرس زبان انگلیسی فعالیت می کنم و به صورت تخصصی دوره های آمادگی آزمون IELTS و TOEFL رو تدریس میکنم. البته در کنارش فلسفه، ادبیات و روان شناسی رو هم دنبال می کنم. داستان من و علاقم به زبان انگلیسی از کودکی شروع شد. همیشه به یادگیری فرهنگ کشور های مختلف و آشنا شدن با آدم های جدید علاقه داشتم، و سعی می کنم این علاقه رو به زبان آموزام هم منتقل کنم. اینجا هستم تا توی مسیر جذاب یادگیری زبان انگلیسی همراهتون باشم.

رویا مهری

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

رویا مهری هستم ۳۶ سالمه زبان انگلیسی رو از کودکی یادگرفتم ولی از دوران دبیرستان و بعد دانشگاه جدی تر ادامه دادم و بعد از لیسانس آمار، فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی قبول شدم و بیشتر از ۱۲ سال که تدریس رو شروع کردم در اموزشگاه های شکوه و بعد در مدارس مختلف مثل سلام. نحوه ی آموزش در کلاسهای من بر پایه ی شناخت شاگردها و هدفشون و ایجاد اعتماد بنفس و هموار کردن و راحت و لذت بخش کردن یادگیری زبان هست. به امید دیدار.

ارغوان میجانی

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

سلام، ارغوان میجانی هستم، فارغ التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی و دارای آیلتس ۸ آکادمیک. از وقتی یادم هست به یادگیری و تدریس زبان علاقه داشتم و حتی قبل از اینکه توی دانشگاه این رشته رو بخونم تدریس زبان انگلیسی رو شروع کردم و طی این سال ها با موسسات معتبری مثل خلیج فارس و سفیرگفتمان همکاری داشته ام. بعد از سال ها تجربه تدریس زبان انگلیسی متوجه شدم عیوب زیادی در سیستم آموزشی(خصوصا مدارس) وجود داره و به جای اینکه در بسیاری از افراد علاقه و انگیزه یادگیری ایجاد کنه، اون ها رو از پروسه یادگیری و پیشرفت ناامید می کنه. به عنوان یک معلم انگلیسی تمام سعی ام اینه که پروسه یادگیری زبان انگلیسی برای شما تبدیل به تجربه ای لذت بخش بشه و کلاس ها براساس علایق، درخواست و نیازهای شما طراحی بشه تا با تلاش و پشتکار شما و کمک های من یا دیگر همکارانم در نزدیک تر شاهد پیشرفت گام به گام خودتون باشین.

لاله ثریایی

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

لاله ثریایی هستم. ۳۳ سالمه. عاشق یادگیری زبان و اشنایی با فرهنگ کشورها. همین علاقه باعث شد کنکور زبان شرکت کنم و یادگیری زبان انگلیسی رو با جدیت شروع کنم. ده ساله که در اموزشگاهها و مدارس مختلف مشهد انگلیسی تدریس میکنم و فوق لیسانس اموزش ربان انگلیسی دارم. بعد از گرفتن مدرک ارشد یادگیری زبان فرانسه رو شروع کردم و الان در سطح B2 هستم و در کنار انگلیسی، تدریس زبان فرانسه از سطوح ابتدایی رو هم شروع کردم. بسیار خوشحالم که تونستم وارد تیم جذاب مدرسه نزدیکتر بشم جایی که باوجود فاصله های زیاد باز هم میشه حس شیرین اموزش دادن رو ‌چشید و برای یک معلم حسی بهتر از این نیست.

نجلا میرفخرایی

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

نجلا میرفخرایی هستم. ۴۲ ساله مدرک سلتا رو اخیرا دریافت کردم و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی. دوره های مختلف مربوط به آموزش را گذروندم اینکه چطور معلم شدم داستان جالبی داره، اما خیلی خلاصه فقط باید بگم که معلم، فقط معلم نیست . یک معلم اول از همه باید عاشق کارش باشه. به نظر من در وجود یک معلم، یک رفیق، یک همراه، یک روانشناس، یک مادر، یک شومن و حتی یک انسان با حس شوخ طبعی وجود داره. سالهاست وارد دنیای اسرار آمیز آموزش شدم و این رو خوب میدونم که فقط انگلیسی درس نمی‌دم. من همچنان عاشقانه یاد میگیرم و آموخته‌هام را با چاشنی وجودم، آموزش میدم.

پرنیان شهبازیان

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

یکی از زیبایی های یادگیری زبان جدید آشنا شدن با فرهنگ و رسوم مردمیه که اون زبان رو صحبت میکنن، و من همیشه سعیم در این بوده که زبان رو در طبیعی ترین و شیرین ترین حالت ممکن به شاگردام یاد بدم. من زبان و ادبیات انگلیسی رو تو مقطع کارشناسی در دانشگاه علامه طباطبایی و تو کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران خوندم و از اولین سال ورودم به دانشگاه شروع کردم به درس دادن. برام خیلی مهمه کلاسام پر از انرژی و بدون هیچ گونه استرسی برگزار بشه. اگر قصدتون آمادگی برای آزمون های انگلیسیه یا اینکه دوست دارید سطح زبانتون رو بالا ببرید میتونید روی من حساب کنید

علی طاهری

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

علی طاهری هستم. ۴ سال سابقه تدریس زبان و آیتلس دارم و بسیار از همراهی زبان‌آموزان طی مسیر یادگیری و مهاجرتیشون لذت ‌می‌برم. مدرک خودم هم آیلتس ۸.۵ با سه اسکیل ۹ هست.

طاهره حاجی زاده

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

طاهره حاجی زاده هستم. 37 ساله ام. از بچگی عاشق آموزش بودم و از یاد گرفتن و یاد دادن مهارت های مختلف لذت می بردم. کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی را در دانشگاه الزهرا و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگليسي را در دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رساندم. در آموزشگاه های مختلفی زبان انگلیسی را به زبان آموزان مشتاق یاد دادم. همیشه سعی می کنم یادگیری را برای زبان آموزان لذت بخش کنم و به آنها یاد بدهم چه طور یاد بگیرند تا بتوانند مستقل باشند و زبان آموزی آنها محدود به زمان کلاس نباشد.

عاطفه میرزا پور

 • مدرس زبان انگلیسی
 • امتیاز: 0 از 0 رای

عاطفه هستم و بیست و دو سالمه. من از شش سالگی شروع به خوندن زبان انگلیسی کردم و حالا که به گذشته نگاه میکنم می بینم که خیلی از خاطرات پررنگ کودکی و نوجوانیم در همین کلاس‌های زبان رقم خورده و بخش بزرگی از نگاهم نسبت به خودم و جهان رو در من شکل داده. تجربه ی من از یادگیری زبان خیلی سبزآبی، خنک و هیجان‌انگیزه و فکر میکنم یکی از دلایلی که تدریس رو انتخاب کردم اینه که دوست دارم کمک کنم تا آدمهای دیگه هم این تجربه‌ ی جذاب رو داشته باشن. علاقه‌م به ادبیات و البته تجربه ی خوبم با زبان منو به رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی وصل کرد. من این رشته رو در دانشگاه شهید‌ بهشتی خوندم و از سال دوم دانشگاه تدریس زبان رو شروع کردم. تدریس رو دوست دارم چون ارتباط با آدمها و دنیاهای رنگارنگشون خوشحالم میکنه و پروسه ی یادگیری با تمام چالش‌ها، آزمون و خطاها، از دست دادن‌‌ها و به‌ دست آوردن‌‌هاش برام خیلی شبیه زندگیه و البته بسیار لذتبخش. خوشحال میشم بتونم در این مسیر در کنارتون باشم و کمک کنم تا اینبار از طریق نزدیکتر و زبان انگلیسی به خودتون نزدیکتر شین ^^‌